شروع پرداخت مستمری اردیبهشت بازنشستگان تأمین اجتماعی، افزایش مستمری بازنشستگان در روزهای پایانی اردیبهشت پرداخت می گردد

به گزارش انجمنهای سلوبلاگ، به منظور پرداخت به موقع مستمری بازنشستگان تأمین اجتماعی، پرداخت مستمری اردیبهشت ماه این عزیزان از امروز شروع شده و به محض تصویب افزایش مستمری سال جاری در هیأت محترم دولت و ابلاغ آن به سازمان تأمین اجتماعی، در دو روز پایانی اردیبهشت، مابه التفاوت افزایش این ماه پرداخت می گردد.

شروع پرداخت مستمری اردیبهشت بازنشستگان تأمین اجتماعی، افزایش مستمری بازنشستگان در روزهای پایانی اردیبهشت پرداخت می گردد

به گزارش گروه اجتماعی انجمنهای سلوبلاگ به نقل از روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، مطابق اطلاع رسانی گذشته؛ پیشنهاد مربوط به افزایش حقوق مستمری بگیران در سال 1401 بر اساس مواد 96 و 111 قانون تأمین اجتماعی جهت طرح و تصویب در هیأت محترم وزیران ارسال شده است که به محض تصویب و ابلاغ قانونی در ماه جاری نسبت به واریز حقوق و مستمری بر اساس مصوبه اقدام می گردد.

از آن جایی که طبق روال و بر اساس حروف الفبا حقوق مستمری بگیران از بیستم هر ماه آغاز و واریز می گردد؛ لذا در راستای پرداخت به موقع، به اطلاع می رساند در ماه جاری نیز طبق ماه های قبل اقدام شد و مابه التفاوت افزایش اردیبهشت ماه برای کلیه گروه های بازنشستگی با وصول مصوبه هیأت محترم وزیران، طی دو روز سرانجام اردیبهشت ماه پرداخت می گردد. بعلاوه مابه التفاوت فروردین ماه نیز همزمان با پرداخت مستمری خرداد و تیرماه انجام خواهد شد.

حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی در اردیبهشت 1401 بر اساس حرف اول نام خانوادگی آنان و طبق جدول زیر واریز می گردد:

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "شروع پرداخت مستمری اردیبهشت بازنشستگان تأمین اجتماعی، افزایش مستمری بازنشستگان در روزهای پایانی اردیبهشت پرداخت می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع پرداخت مستمری اردیبهشت بازنشستگان تأمین اجتماعی، افزایش مستمری بازنشستگان در روزهای پایانی اردیبهشت پرداخت می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید