اعضای موسوم به جنبش ق س در اصفهان دستگیر شدند

به گزارش انجمنهای سلوبلاگ، خبرنگاران/اصفهان سازمان اطلاعات سپاه صاحب الزمان(عج) اصفهان از دستگیری اعضای یک گروهک ضد انقلاب موسوم به جنبش ق س در این استان اطلاع داد.

اعضای موسوم به جنبش ق س در اصفهان دستگیر شدند

روح الله حکیمی فر- مدیر روابط عمومی سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) استان اصفهان اظهار کرد: اعضای این گروهک ضد انقلاب قصد برهم زدن امنیت مردم استان را داشتند.

وی ادامه داد: اعضای این گروهک ضدانقلاب که قصد داشت با فضاسازی در شبکه های اجتماعی و فضای حقیقی علیه امنیت مردم اقدام نمایند، پیش از هر اقدامی در رصد اطلاعاتی پاسداران گمنام امام زمان(عج) در سازمان اطلاعات سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) قرار گرفتند و دستگیر شدند.

به گزارش انجمنهای سلوبلاگ و به نقل از روابط عمومی سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) استان اصفهان، حکیمی فر افرود: توزیع شب نامه در کوچه ها و خیابان های این شهر، فراخوان های متعدد به منظور تجمع و اغتشاش، فریب بعضی ساده لوحان و اجیر اراذل و اوباش، برنامه ریزی گسترده برای بر هم زدن نظم و امنیت عمومی جامعه و انجام عملیات خرابکارانه و به آشوب کشیدن استان و کشور از جمله اقدامات این گروه بود.

وی اضافه کرد: از این گروه مقادیری سلاح و مهمات جنگی نیز کشف شد. شهروندان می توانند هرگونه اقدامات مشکوک را به شماره 114 ستاد خبری اطلاعات سپاه اطلاع دهند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اعضای موسوم به جنبش ق س در اصفهان دستگیر شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعضای موسوم به جنبش ق س در اصفهان دستگیر شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید