در روند حذف یارانه ثروتمندان حق کسی ضایع نشود

به گزارش انجمنهای سلوبلاگ، یک عضو فراکسیون مستقلین مجلس با بیان این که یارانه باید تنها به افراد نیازمند پرداخت شود در عین حال گفت که در روند حذف یارانه ثروتمندان باید مراقبت شود تا حق کسی ضایع نشود.

در روند حذف یارانه ثروتمندان حق کسی ضایع نشود

اصغر سلیمی در گفت وگو با انجمنهای سلوبلاگ، با تاکید بر لزوم حذف یارانه افراد پردرآمد، گفت: یارانه افرادی که به واقع ثروتمند هستند، باید قطع شود چرا که یارانه نقدی برای افراد پر درآمد مبلغی نیست و تاثیری در زندگیشان ندارد.

وی اضافه کرد: یارانه نقدی افراد پردرآمد باید حذف شود و یارانه را تنها به افراد نیازمند بدهیم. اما باید افراد به نحوی شناسایی شوند که خدایی نکرده حق کسی ضایع نشود و شرایطی برای کسانی که یارانه شان به اشتباه حذف شده بوجود بیاید و آنها بتوانند اعتراض کنند. اگر هم سهوا یارانه نیازمندان حذف شده، این اشتباه باید اصلاح شود.

کننده مردم سمیرم در مجلس روند اجرای قانون هدفمندی یارانه ها و حذف یارانه افراد پردرآمد را قابل قبول دانست و یادآور شد: حذف یارانه پردرآمدها به صورت رندوم خوب است اما در حذف یارانه برخی افراد نیازمند، اعلام کردند که این افراد به اشتباه و به دلیل مسائل سیستمی حذف شدند.

سلیمی در ادامه شرح داد: حذف یارانه افراد پردرآمد باید به صورت پایلوت انجام شود و مسائل آن برطرف شود. اما باید شرایطی ایجاد شود تا افراد نیازمندی که اعتراض می کنند به اینکه یارانه شان سهوا حذف شده به لیست یارانه بگیران اضافه شوند.

این عضو کمیسیون شوراها و امور مجلس در انتها عملکرد سازمان هدفمندی یارانه ها را متوسط ارزیابی کرد و گفت: ما باید سیستم های شناسایی دقیق داشته باشیم که افراد ثروتمند شناسایی و یارانه آنها قطع شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "در روند حذف یارانه ثروتمندان حق کسی ضایع نشود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در روند حذف یارانه ثروتمندان حق کسی ضایع نشود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید