ورودی عجیب پارس جنوبی و خروجی های استقلال، پرسپولیس باثبات است!

به گزارش خبرنگاران، 16 تیم حاضر در نوزدهمین دوره لیگ برتر در حالی در رقابتی تنگاتنگ نقل و انتقالاتی قرار گرفته اند که هنوز تاریخ شروع مسابقات لیگ برتر از سوی سازمان لیگ معین نشده است. تاکنون بازیکنان زیادی بین تیم های لیگ فزونی جابجا شده اند، بازیکنان زیادی در انتظار جابجایی قرار دارند و بازیکنان زیادی هم هستند که هنوز هیچ گزینه ای برای فصل پیش رو ندارند.

ورودی عجیب پارس جنوبی و خروجی های استقلال، پرسپولیس باثبات است!

پرسپولیس و ذوب آهن، با ثبات ترین

با ثبات ترین تیم های لیگ رجحان تا امروز دو تیم ذوب آهن و پرسپولیس هستند که کم ترین ورودی و کم ترین خروجی را دارند. سرخ پوشان عملاً تنها فرشاد احمدزاده و محمدحسین کنعانی زادگان را به خدمت گرفته و در مقابل نیز سه بازیکن در معرض جدایی از این تیم قرار دارند که از این بین تنها یک بازیکن به اسم بشار رسن جدایی اش محتمل تر است.

ذوب آهن هم یکی از تیم های با ثبات در جابجایی است. از این تیم تنها رشید مظاهری، سید محمد حسینی و اوساگونا جدا شده اند و در مقابل تنها حسین بهزادی دروازه بان پیشین پدیده جذب این تیم شده است. اما حداقل جذب یک مهاجم خارجی هم برای این تیم قطعی است.

البته باید این نکته را در نظر گرفت که چند بازیکن سابق ذوب آهن که بنا به دلایلی در خدمت این تیم نبودند به جمع نفرات شأن اضافه می شوند. بازیکنانی مثل دانیال اسماعیلی فر، مهدی مهدی پور، احسان پهلوان و احتمالاً محمدرضا خلعتبری.

استقلال؛ پر خروجی ترین

بیشترین تعداد بازیکن خروجی را استقلال دارد. تعداد بازیکنانی که یا قطعاً از این تیم جدا شده و یا در معرض جدایی قرار دارند به عدد 18 رسیده است. احتمال تمدید 3 بازیکن از این تعداد با آبی پوشان وجود دارد که در این صورت تعداد خروجی های این تیم به 15 نفر کاهش می یابد.

پارس جنوبی؛ پر ورودی ترین

پارس جنوبی با فراز کمالوند یک رکورد عجیب در جذب بازیکن به جای گذاشت. این تیم که فصل گذشته را با ایستادن در رده چهاردهم به انتها رساند، فراز کمالوند را جانشین مهدی تارتار کرد تا بعد از 3 فصل سرمربی اش تغییر نموده باشد.

کمالوند تاکنون 21 بازیکن جدید به خدمت گرفته و حتی اگر بر این تعداد اضافه نشود، باز هم پارس جنوبی یک رکورد جالب در جذب بازیکن جدید در لیگ برتر را از خود به جای گذاشته است. سایر تیم های لیگ رجحان تاکنون رفت و آمدهایی متعادل تر نسبت به این تیم ها داشته اند. باید دید در انتها فصل جابجایی و شروع لیگ برتر این رفت و آمدها برای کدام تیم ها بهتر و مثمر ثمر تر است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "ورودی عجیب پارس جنوبی و خروجی های استقلال، پرسپولیس باثبات است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ورودی عجیب پارس جنوبی و خروجی های استقلال، پرسپولیس باثبات است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید