افزایش 20 درصدی عملیات شبکه گذاری گاز در گیلان

به گزارش انجمنهای سلوبلاگ، مدیرعامل شرکت گاز گیلان از انجام بیش از 36 کیلومتر عملیات شبکه گذاری در استان اطلاع داد و گفت: مجموع انشعابات گاز در استان به بیش از 588 هزار انشعاب افزایش یافته است.

افزایش 20 درصدی عملیات شبکه گذاری گاز در گیلان

حسین اکبر در گفت وگو با انجمنهای سلوبلاگ، از انجام بیش از 36 کیلومتر عملیات شبکه گذاری در استان اطلاع داد و اظهار کرد: با وجود نزدیک شدن به انتها عملیات توسعه گازرسانی در استان، آمار شبکه گذاری در نیمه اول امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته 20 درصد افزایش یافته است.

وی با بیان اینکه شرکت گاز استان گیلان در نیمه اول امسال بالغ بر 6 هزار انشعاب نصب نموده و بیش از 36 کیلومتر شبکه گذاری به انجام رسانده است، اضافه نمود: بر گازرسانی به روستاها و مناطق صعب العبور تمرکز داریم، با این وجود عملیات گازرسانی به حفرات خالی شهرها مطابق برنامه در حال انجام بوده و در بهار و تابستان امسال بالغ بر 3 کیلومتر عملیات شبکه گذاری در شهرها به انجام رسیده است.

اکبر گفت: با اجرای عملیات شبکه گذاری در نیمه اول امسال، طول شبکه گاز در استان هم اکنون به حدود 20 هزار و 800 کیلومتر رسیده است.

مدیرعامل شرکت گاز گیلان از نصب بالغ بر 6 هزار انشعاب گاز در گیلان اطلاع داد و گفت: با اجرای عملیات نصب انشعاب در نیمه اول امسال، مجموع انشعابات گاز در استان به بیش از 588 هزار انشعاب افزایش یافته است.

وی ضمن تاکید بر انجام سرویس وسایل گرمایشی قبل از راه اندازی و اطمینان از باز بودن جهت دودکش، از کلیه مشترکین گرامی درخواست کرد تا با رعایت نکات ایمنی و مصرف بهینه گاز، ضمن حفظ سلامتی خود و سایر مشترکین، امکان استفاده از این نعمت الهی را برای نسل های آینده فراهم سازند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "افزایش 20 درصدی عملیات شبکه گذاری گاز در گیلان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش 20 درصدی عملیات شبکه گذاری گاز در گیلان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید