امضای توافق همکاری فدراسیون فوتبال با باشگاه بلژیکی

به گزارش انجمنهای سلوبلاگ و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، شهاب الدین عزیزی خادم و مهدی بیات در نشست مشترک به صرف شام بر همکاری های مشترک تأکید کردند.

امضای توافق همکاری فدراسیون فوتبال با باشگاه بلژیکی

رئیس فدراسیون فوتبال ایران بر استفاده از تجربیات فوتبال بلژیک به اسم برترین تیم رنکینگ فیفا تأکید کرد و گفت: پیشرفت فوتبال بلژیک در دو دهه گذشته تحسین برانگیز است و باید علاقه مندان بدانند چه مسیری طی شد که این کشور توانست به صدر رنکینگ فدراسیون جهانی فوتبال، فیفا، صعود کند. ما در فدراسیون فوتبال ایران در پی مدرن سازی فوتبال ملی و باشگاهی هستیم. در این راستا سعی می کنیم از تجارب گوناگون استفاده کنیم و از نیروی انسانی متخصص در این زمینه هم بهره خواهیم گرفت.

مهدی بیات هم توجه فدراسیون فوتبال ایران به تمام تیم های ملی را تحسین کرد و گفت: آن چه از اتفاقات چند ماه گذشته فوتبال ایران می توان استنباط کرد این است که نگاهی توسعه خواهانه به فوتبال ایران حاکم شده و شاهد معماری نوینی در فوتبال کشور هستیم که قابل میزان گیری است.

مهدی بیات تاکید نمود: من هم ایرانی هستم و برایم مهم است که کشورم بتواند در همه حوزه ها پیشرفت کند. به همین جهت آماده ایم تا از تمام امکانات موجود در فوتبال بلژیک و باشگاه شارلوا برای یاری به فوتبال ایران استفاده کنیم. البته این ظرفیت در سال های قبل هم وجود داشت، اما علاقه ای از طرف فدراسیون های گذشته مبنی بر این همکاری نبود. امیدواریم در بحث آموزش، بازی های تدارکاتی و هم برگزاری لیگ انتقال تجربه صورت گیرد و برای این موضوعات اعلام آمادگی می کنیم.

بیات با تأکید بر این نکته که در زمان ریاست بر فدراسیون بلژیک من هم با همین مسائل روبرو شدم، ادامه داد: تنها راه چاره معضلات این چنینی کار و کوشش بیشتر است و قابل درک است که چنین شرایطی چقدر پیچیده و سخت به نظر می رسد. به همین منظور تا جایی که این امکان فراهم باشد در کنار فدراسیون فوتبال ایران هستیم و از تمام ظرفیت های موجود استفاده خواهیم کرد تا این فرایند همکاری به شکل مثبتی ادامه پیدا کند.

در انتها این ضیافت، توافق همکاری مشترک بین دو طرف، برای استفاده از مشاوران متخصص در حوزه های مورد بحث صورت پذیرفت.

منبع: خبرگزاری مهر

به "امضای توافق همکاری فدراسیون فوتبال با باشگاه بلژیکی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امضای توافق همکاری فدراسیون فوتبال با باشگاه بلژیکی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید