شکست ذوبی ها مقابل نفت در یک چهارم لیگ بسکتبال، حسن زاده ستاره میدان شد

به گزارش انجمنهای سلوبلاگ، تیم بسکتبال نفت آبادان با پیروزی مقابل ذوب آهن، یک قدم به نیمه نهایی لیگ نزدیک شد.

شکست ذوبی ها مقابل نفت در یک چهارم لیگ بسکتبال، حسن زاده ستاره میدان شد

به گزارش انجمنهای سلوبلاگ، امروز (آدینه) 6 فروردین 1400، در نخستین بازی از دومین روز دور دوم پلی آف (مرحله یک چهارم) لیگ برتر بسکتبال مردان ایران، تیم نفت آبادان پیروز شد در یک بازی نزدیک، ذوب آهن اصفهان را شکست دهد.

این بازی به میزبانی سالن آزادی برگزار گردید که در انتها، شاگردان حماد سامری پیروز شدند با درخشش نفراتی چون حسن زاده، داورپناه و سهراب نژاد، با نتیجه 68 - 59 شاگردان فرزاد کوهیان را شکست دهند.

در جریان این ملاقات، آبادانی ها پس از رجحان 24-12 در کوارتر نخست، کوارترهای دوم و سوم را با نتایج 12-13 و 14-22 واگذار کردند. در کوارتر انتهای اما باز هم این تیم نفت بود که پیروز شد عملکرد بهتری نسبت به ذوب آهن در دفاع داشته و با کسب امتیاز در ضد حملات، 18-12 برنده گردد.

محمد حسن زاده ستاره تیم ملی بسکتبال ایران و فوروارد این فصل تیم نفت، با کسب 10 امتیاز، 10 ریباند و 4 پاس گل ضمن ثبت دیل دبل، با تاثیرگذاری 23 بهترین بازیکن زمین شد. سعید داورپناه گارد تیم نفت نیز با کسب 15 امتیاز، امتیاز آورترین بازیکن زمین شد.

اما در روز خوب دفاع تیم نفت، سجاد مشایخی و فرید اصلانی دو پوینت گارد نام آشنا و ملی پوش تیم ذوب آهن یکی از بدترین روزهای خود را سپری کردند و به ترتیب تنها 7 و 5 امتیاز کسب کردند.

بازی های دور دوم پلی آف لیگ بسکتبال نیز به صورت دو برداز سه مسابقه برگزار می شوند که به این ترتیب، تیم نفت با کسب پیروزی در بازی بعد می تواند جواز حضور در مرحله نیمه نهایی مسابقات را به دست آورد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "شکست ذوبی ها مقابل نفت در یک چهارم لیگ بسکتبال، حسن زاده ستاره میدان شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکست ذوبی ها مقابل نفت در یک چهارم لیگ بسکتبال، حسن زاده ستاره میدان شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید