آذری: مسلمان در اظهاراتش دچار اشتباه محاسباتی شده است، رایگان نگاهت هم نمی نمایند!

به گزارش انجمنهای سلوبلاگ، مدیرعامل پیشین باشگاه ذوب آهن اصفهان به اظهارات محسن مسلمان درباره انتقالش به پرسپولیس واکنش نشان داد.

آذری: مسلمان در اظهاراتش دچار اشتباه محاسباتی شده است، رایگان نگاهت هم نمی نمایند!

سعید آذری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی انجمنهای سلوبلاگ، درباره اینکه محسن مسلمان در گفت وگویی اعلام نموده آذری قصد داشته است او را رایگان به استقلال بفرستد، ولی برای انتقال به پرسپولیس درخواست مبلغ رضایت نامه نموده بود، گفت: نمی خواهم صحبت های مسلمان را تکذیب کنم، ولی باید در این مورد توضیحاتی بدهم. در آن موقع آقای گل محمدی (سرمربی وقت ذوب آهن) عدم احتیاج به مسلمان را به باشگاه اعلام نمود و در همان موقع آقای قلعه نویی با من تماس گرفت و گفت مسلمان را برای استقلال می خواهیم. من به قلعه نویی گفتم که مبلغ رضایت نامه مسلمان 500 میلیون تومان است که ایشان گفت در امور اقتصادی دخالتی ندارد و باید با افشارزاده صحبت کنیم.

وی در ادامه یادآور شد: افشارزاده در ادامه برای جذب مسلمان تماس گرفت و گفت اگر امکان دارد محسن را به استقلال بفرستیم. بنده هم به افشارزاده اعلام نمودم که برای انتقال مسلمان به استقلال 500 میلیون تومان می خواهیم که مدیرعامل وقت استقلال از این موضوع ناراحت شد و حتی تلفن را قطع کرد. ایشان انتظار داشت که ما مسلمان را رایگان به استقلال بدهیم و با مطرح شدن بحث 500 میلیون تومان ارتباط من با افشارزاده خراب شد.

مدیرعامل پیشین باشگاه ذوب آهن همچنین خاطر نشان کرد: بعد از این ماجرا به دلیل اینکه ما در آن موقع احتیاج به هافبک دفاعی داشتیم و می دانستیم که آندرانیک تیموریان نیز قرار است از استقلال جدا گردد، گفتیم جدا از مبلغی برای رضایت نامه مسلمان، آندو را هم جذب می کنیم. برای همین من خودم در باشگاه استقلال شخصاً برای این انتقال با آندرانیک و خدابیامرز برادرش سرژیک صحبت کردم که آندو همان جا گفت اگر رضایت نامه اش صادر شد، امکان حضورش در ذوب آهن وجود دارد.

آذری اشاره نمود: مسلمان بعد از این ماجرا خودش برای رفتن به استقلال با قلعه نویی و افشار زاده جلسه گذاشت که البته برای صدور رضایت نامه و انتقال مسلمان همه چیز دست ما بود. بعد از این جلسه پرسپولیس وارد جریان شد و آقای رویانیان اعلام نمود که مسلمان را می خواهند، آنهم در حالی که استقلال نه شرط 500 میلیون تومانی ما و نه انتقال آندو را قبول نموده بود. برای همین من از رفتن مسلمان به استقلال ممانعت کردم و به این بازیکن گفتم استقلالی ها اگر تو را رایگان می خواستند سنگین تر بودند تا اینکه تو را بخواهند با چک و شرایطی دیگر جذب نمایند!

وی اضافه کرد: اینکه مسلمان می گوید من حاضر بودم او را رایگان به استقلال بفرستیم، نقل قول مدیران استقلال بوده است. آنها به مسلمان گفته بودند که تو را رایگان به استقلال می آوریم. این حرف من نبوده و حرف باشگاه استقلال بوده است. انتقال رایگان بازیکن به هیچ باشگاهی ممکن نیست. مگر ما در سال های بعد مرتضی تبریزی را رایگان به استقلال دادیم؟ ما برای انتقال تبریزی یک میلیارد و 800 میلیون تومان از استقلال گرفتیم و رکورد نقل وانتقالات زده شد.

مدیرعامل کنونی باشگاه فولاد خوزستان ابراز داشت: اینکه ما قصد داشتیم مسلمان را رایگان به استقلال ببریم برداشت شخصی او بوده و نقل قولی است که استقلالی ها از قول من به او منتقل نموده بودند. همان موقع که ما برای این انتقال درخواست پول کردیم قلعه نویی از من ناراحت و ارتباطم با افشار زاده هم قطع شد. بعد از اینکه با استقلالی ها معامله مان نشد، مسلمان را به پرسپولیس با مبلغ 350 میلیون تومان فروختیم و بعدها موضوع حق رشد آن را پیگیری کردیم که تبدیل به دریافت اولین حق رشد در فوتبال ایران شد.

وی در انتها توضیح داد: استقلالی ها به دنبال رایگان جذب کردن مسلمان بودند، ولی الان همه می دانیم که رایگان کسی نگاه تان هم نمی کند، دیگر چه برسد به دادن بازیکن! مسلمان را از بچگی ما در ذوب آهن عظیم کردیم و فکر می کنم در اظهاراتش دچار اشتباهات محاسباتی شده است. باز هم تکرار می کنم انتقال تبریزی به استقلال نشان داد که به باشگاهی رایگان بازیکن نمی دهیم.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی انجمنهای سلوبلاگ بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "آذری: مسلمان در اظهاراتش دچار اشتباه محاسباتی شده است، رایگان نگاهت هم نمی نمایند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آذری: مسلمان در اظهاراتش دچار اشتباه محاسباتی شده است، رایگان نگاهت هم نمی نمایند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید