متن نامه برانکو به فیفا برای اعلام رضایت از باشگاه پرسپولیس

به گزارش انجمنهای سلوبلاگ به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، آن گونه که پیش از این اعلام شد، وکیل برانکو ایوانکوویچ با ارسال نامه به فیفا، دریافت تمام مطالبات خود از پرسپولیس را اعلام کرد.

متن نامه برانکو به فیفا برای اعلام رضایت از باشگاه پرسپولیس

در این نامه چنین آمده است: آقا-خانم محترم در ارتباط با پرداخت نهایی طلب و مکاتبه ارسالی از سوی باشگاه پرسپولیس به تاریخ 28 اکتبر، به این وسیله تایید می نماییم که باشگاه پرسپولیس ایران، کلیه ارقام طلب آقای برانکو ایوانکوویچ را مطابق با رای صادره تک داور کمیته مشخص شرایط بازیکنان فیفا به تاریخ 26 فوریه 2020 پرداخت نمود.

به این ترتیب آقای برانکو ایوانکوویچ از امروز، هیچ گونه ادعای مالی، در مورد موضوع حاضر نسبت به باشگاه پرسپولیس ندارد. پرداخت رقم کل در 69 بخش و از تاریخ 5 آگوست 2020 تا 29 اکتبر واریز گشت.

در این موقعیت مایل هستیم از فیفا برای حمایت حقوقی، تشکر نماییم. همچنین لازم است از سعی و تلاش بزرگ و اراده مدیرعامل باشگاه، آقای مهدی رسول پناه و کادر اداری نیز قدردانی کنیم که توانستند منابع مالی را تامین کنند.

به خصوص باید توجه داشت که با مسائل داخلی و بین المللی روبرو بودند و به همین دلیل در مورد مهلت پرداخت، انعطاف نشان دادیم.

امیدواریم که به این ترتیب کمیته انضباطی فیفا با درک این شرایط، دیگر تحریمی علیه پرسپولیس اعمال ننماید.

دارو بوشیچ کننده حقوقی برانکو ایوانکوویچ

منبع: خبرگزاری مهر

به "متن نامه برانکو به فیفا برای اعلام رضایت از باشگاه پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "متن نامه برانکو به فیفا برای اعلام رضایت از باشگاه پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید