منصوری: انتقال امتیاز ستارگان به شهید منصوری قطعی است، شهرداری قرچک نیمی از هزینه ها را تقبل کرده است

به گزارش انجمنهای سلوبلاگ، رئیس هیئت مدیره باشگاه فوتسال ستارگان ورامین از انتقال قطعی امتیاز این تیم به قرچک و شرکت در مسابقات با نام شهید منصوری خبر داد.

منصوری: انتقال امتیاز ستارگان به شهید منصوری قطعی است، شهرداری قرچک نیمی از هزینه ها را تقبل کرده است

کریم منصوری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی انجمنهای سلوبلاگ، درباره واگذاری امتیاز تیم فوتسال ستارگان ورامین به شهرستان قرچک و تغییر نام آن به شهید منصوری گفت: صحبت هایی اجرا شده تا باشگاه ستارگان را به شهید منصوری قرچک تبدیل کنیم که مدیرعامل آن سهم الدینی (مدیرعامل باشگاه ستارگان ورامین) است. من رئیس هیئت مدیره باشگاه ستارگان هستم و برنامه ریزی می کنیم به قرچک برگردیم تا شهید منصوری را برگردانیم. فعلاً امتیاز به نام ستارگان ورامین است اما نام مستعار آن، شهید منصوری خواهد بود و این انتقال به صورت قطعی اجرا شده است.

وی درباره شرایط مالی باشگاه شهید منصوری و انجام شدن مراحل قانونی تغییر نام باشگاه شرح داد: مدیریت باشگاه را به صورت چند نفره و مشارکتی انجام می دهیم و شهرداری قرچک هم 50 درصد هزینه ها را تقبل کرده است. بقیه هزینه های باشگاه را هم خودمان یا توسط اسپانسر پرداخت خواهیم کرد. فعلاً تغییر نام تیم را در منطقه عنوان کردیم و سپس کارهای قانونی را انجام می دهیم.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی انجمنهای سلوبلاگ بخوانید. (کلیک کنید)

رئیس هیئت مدیره باشگاه ستارگان ورامین درباره انتخاب سرمربی تیم شهید منصوری شرح داد: اکبر تقوی سرپرست تیم، کارهای مربوط به بازیکنان و سرمربی را انجام می دهد که فعلاً به ویروس کرونا مبتلا شده است. فعلاً تمرینات زیر نظر حسن زاده، دستیار رضا داورزنی (سرمربی فصل پیشین ستارگان) انجام می شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "منصوری: انتقال امتیاز ستارگان به شهید منصوری قطعی است، شهرداری قرچک نیمی از هزینه ها را تقبل کرده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منصوری: انتقال امتیاز ستارگان به شهید منصوری قطعی است، شهرداری قرچک نیمی از هزینه ها را تقبل کرده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید