پلان آخر در دوئل اسیدی مردان مخوف پایتخت

به گزارش انجمنهای سلوبلاگ، عامل اسیدپاشی هولناک در پارک بازیافت خزانه پایتخت در دادگاه کیفری یک استان تهران از خود دفاع کرد.

پلان آخر در دوئل اسیدی مردان مخوف پایتخت

به گزارش، شامگاه پنجم شهریور سال 95 وقوع اسید پاشی در پارک بازیافت در منطقه خزانه به پلیس اعلام شد.ماموران وقتی به پارک رفتند دریافتند در دوئل دسته جمعی که به وقوع پیوسته بود یک مرد جوان به نام مجید اقدام به اسیدپاشی نموده و باعث سوختگی شدید دو نفر به نام های بهرام و میثم شده است.

خیلی زود دو مرد اسیدسوخته به بیمارستان منتقل شدند و تحت درمان قرار گرفتند.بهرام که در آن درگیری چاقو هم خورده بود به بخش مراقبت های ویژه منتقل شد و پس از چندین عمل جراحی معجزه آسا زنده ماند و بعد از 50 روز از بیمارستان ترخیص شد.

وی که از ناحیه سر و صورت به شدت آسیب دیده و یکی از چشمانش را هم از دست داده وقتی پیش روی ماموران ایستاد با ناراحتی گفت: من و دوستم میثم در پارک نشسته بودیم که متوجه درگیری چند نفر شدیم. ما برای میانجی گری وارد دعوا شدیم، اما یکی از مردان شرور که در دعوا حضور داشت ظرف حاوی اسید را به روی ما پاشید.میثم نیز حرف های وی را تایید کرد و همین کافی بود تا مجید 42 ساله که سابقه دار هم بود تحت تعقیب قرار بگیرد.

پلیس بعد از اقدامات تخصصی، مجید را که از زندانی های قدیمی بود ردیابی و بازداشت کرد.مجید ابتدا سعی کرد خود را بی گناه نشان دهد، اما وقتی دید همدستانش او را لو داده اند به اسیدپاشی اعتراف کرد.

مرد اسیدپاش دیروز در شعبه هفتم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد و گفت: من از ناحیه سر و صورت و بدن به شدت دچار سوختگی شده ام و یکی از چشمانم را از دست داده ام. 50 روز در بخش آی سی یو بستری بودم و پزشکان امیدی به زنده ماندنم نداشتند، اما معجزه آسا نجات یافتم. من برای مجید تقاضای قصاص چشم و دریافت دیه را دارم.

وی در تشریح جزئیات دوئل اسیدی گفت: من و مجید از قبل با هم درگیری داشتیم.او به خاطر کینه ای که از من داشت به رویم اسید پاشید.

سپس وکیل میثم در صندلی ویژه ایستاد و گفت: موکلم که از ناحیه گردن و دست دچار سوختگی شده است در دادگاه حاضر نیست و تقاضای دیه را مطرح نموده است.وقتی مجید روبه روی قضات ایستاد برخلاف اعترافات گذشته اش اسیدپاشی به بهرام را انکار کرد.

وی گفت: بهرام خودش پسر شروری است و چندین سابقه کیفری در پرونده اش دارد.سه سال و نیم قبل بهرام به محل کارم که یک گاراژ بود آمد و اقدام به شکستن شیشه های آن جا کرد. به همین دلیل از او شکایت کردم.

دادگاه او را به یک سال زندان و 74 ضربه شلاق محکوم کرد، اما بهرام مدام مرا تهدید می کرد تا شکایتم را پس بگیرم. او حتی بار ها عکس های قدرت نمایی اش را در فضای مجازی منتشر می کرد تا بچه های محل را بترساند، اما چون نتوانست رضایت من را جلب کند به زندان محکوم شد. وقتی از زندان آزاد شد تهدیدم کرد که روزگارم را سیاه می نماید.وی ادامه داد: ساعت 23بود و من در گاراژ مشغول کار بودم که چند نفر به من حمله کردند.

آن ها مرا کتک زدند حتی خودروام را آتش زدند و یک نفر روی بدنم اسید پاشید که از ناحیه گردن و کمر دچار سوختگی شدم. نمی دانم آن زمان چه کسی روی بهرام و دوستش اسید پاشیده است؟ من بی گناهم.

سپس وکیل وی به قضات گفت: شاکی و متهم سابقه درگیری داشته اند. متهم در آن درگیری خودش نیز دچار اسیدپاشی و سوختگی شده است. سوختگی روی سمت راست بدن موکلم نشان می دهد که او نمی توانسته روی خودش اسید بپاشد.

وی ادامه داد: شاکی پسر شروری بوده و به همین دلیل دشمنان زیادی داشته. ممکن است یکی از دشمنان او اقدام به اسیدپاشی نموده باشد.

در آن درگیری خودروی موکلم نیز دچار سوختگی شده و آتش نشانی اعلام نموده آتش سوزی عمدی بوده است. موکلم نمی توانسته در آن درگیری خودش اقدام به آتش زدن خودرواش کند. به همین دلیل به نظر می رسد او بی گناه است و شخص دیگری اقدام به اسیدپاشی نموده است.

بنابر این گزارش، با انتها دفاعیات این وکیل، قضات وارد شور شدند تا رای صادر نمایند.

منبع:خراسان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "پلان آخر در دوئل اسیدی مردان مخوف پایتخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پلان آخر در دوئل اسیدی مردان مخوف پایتخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید