اعطای گرنت وزارت بهداشت به استادیاران جوان برتر علوم پزشکی کشور

به گزارش انجمنهای سلوبلاگ به نقل از دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی اعلام نمود: معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، با در نظر دریافت اعتبارات خود برای تشویق استادیاران جوان با شرایط خاص اقدام به اعطای گرنت می نماید.

اعطای گرنت وزارت بهداشت به استادیاران جوان برتر علوم پزشکی کشور

سن کمتر از 40 سال و عضویت در هیات علمی دانشگاه (استادیار یا مربی) از شرایط دریافت کنندگان این تسهیلات است.

نویسنده اول یا مسئول مقاله باید دارای هر سه شرط نوع مقاله: مقاله اصلی (original article) یا مروری (systematic or narrative)، زمان انتشار: منتشر گردیده در سال 2017 یا 2018 میلادی (پذیرش یا acceptance مقاله کافی نیست و در هنگام ارسال مدارک باید مقاله منتشر گردیده باشد) و محل انتشار: مجله ای با شاخص (IF (impact factor معادل 3 و یا بالاتر (سال 2016 میلادی) و یا مجله قرار گرفته در فهرست 5 درصد برتر رشته های موضوعی مبتنی بر CiteScore) باشد.

میزان اعتبار هر گرنت 150 میلیون ریال است که نیمی از آن پس از تایید مدارک ارسالی و نیم دیگر پس از ارایه قرارداد متقاضی با معاونت پژوهشی دانشگاه مربوطه مبنی بر تصویب یک پروژه تحقیقاتی 150 میلیون ریالی ارایه به دانشگاه تخصیص اعتبار داده خواهد شد.

معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی از تمامی متقاضیان واجد شرایط خواسته است تا این معاونت را در جریان اقدامات خود قرار دهند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "اعطای گرنت وزارت بهداشت به استادیاران جوان برتر علوم پزشکی کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعطای گرنت وزارت بهداشت به استادیاران جوان برتر علوم پزشکی کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید