بارش باران در اغلب مناطق کشور تا پایان هفته

به گزارش انجمنهای سلوبلاگ، امروز در استان های اصفهان، یزد، کرمان، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان و ارتفاعات البرز، رگبار باران، رعد و برق و وزش باد شدید موقتی و در مناطق مستعد تگرگ پیش بینی می شود.

بارش باران در اغلب مناطق کشور تا پایان هفته

به گزارش انجمنهای سلوبلاگ به نقل از انجمنهای سلوبلاگ،امروز در شمال آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، شمال اردبیل، شمال، ارتفاعات تهران و البرز، سمنان، خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان،کرمان و یزد اصفهان رگبار باران، رعد و برق و وزش باد شدید موقت و در مناطق مستعد بارش تگرگ به ویژه ساعات بعد از ظهر و اوایل شب پیش بینی می شود.

آسمان تهران قسمتی ابری در برخی ساعات همراه با وزش باد است.

دوشنبه در مناطقی از خراسان جنوبی، غرب یزد، غرب اصفهان، مرکزی، قم، سمنان، تهران، البرز، قزوین، شرق زنجان، شمال فارس، کرمان، شمال سیستان و بلوچستان، شمال استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل و سواحل دریای خزر بارش بینی می شود.

سه شنبه در سواحل دریای خزر، اردبیل، دامنه های جنوبی البرز واقع در استان های زنجان، قزوین، البرز و تهران، دامنه های زاگرس واقع در استان های همدان، مرکزی، لرستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد و استان های اصفهان، شمال فارس، برخی مناطق کرمان و سیستان و بلوچستان بارش انتظار می رود.

چهارشنبه در شمال غرب، غرب، بخش هایی از مرکز، دامنه های البرز و زاگرس و همچنین سواحل دریای خزر بارش ادامه خواهد داشت.

منبع: جام جم آنلاین

به "بارش باران در اغلب مناطق کشور تا پایان هفته" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بارش باران در اغلب مناطق کشور تا پایان هفته"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید