جنجال افتتاح اولین مدرسه پری دریایی در کرج

به گزارش انجمنهای سلوبلاگ، روز گذشته بود که کاربران ویدیویی تحت عنوان افتتاح اولین مدرسه پری دریایی در کرج منتشر کردند. ویدیویی که حالا دست به دست می چرخد و واکنش های متفاوت و گسترده ای را در پی داشته است.

جنجال افتتاح اولین مدرسه پری دریایی در کرج

به گزارش انجمنهای سلوبلاگ، بررسی ما نشان می دهد که این ویدیو مربوط به یک سال قبل است و افتتاح این باشگاه ورزشی هم به سال گذشته بر می گردد. ویدیو را هم سمیه مرکیدی منتشر کرده است، یک مربی ایرانی که خود را بنیانگذار رشته پری دریایی با پوشش کاملا اسلامی در ایران معرفی است.

او دوم دی ماه سال 99 به جام جم البرز گفته بود که توانسته پس از دوسال تلاش وپیگری، رشته شنای پری دریایی را برای اولین بار در ایران مطرح کند. بعد هم با رکورد 41 متر وده سانتی متر آن را ثبت کشوری برساند.

درباره این رشته هم، همان سال هادی رضایی رییس کمیته ثبت رکورد های ورزشی فدراسیون ورزش های همگانی کشور گفته بود که ثبت رکورد در این رشته برای اولین بار در کشور اجرا شده است ودر سطح جهانی فقط حرکات نمایشی در آن وجود دارد.

یک سال بعد از این ثبت رکورد هم سمیه مرکیدی، اولین باشگاه پری دریایی را در البرز افتتاح کرد. اما تغییر عنوان این باشگاه ورزشی به نام مدرسه حالا با انتقاد هایی روبرو شده است. باشگاهی که بیشتر جنبه آموزش شنا با لباس های فانتزی را دارد وبه اعتقاد کاربران خبری از مدرسه و درس و کتاب در آن نیست.

اما با وجود این انتقاد ها هنوز مسئولان آموزش و پرورش به این تغییر نام واکنشی نشان نداده اند.

منبع: فرارو

به "جنجال افتتاح اولین مدرسه پری دریایی در کرج" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جنجال افتتاح اولین مدرسه پری دریایی در کرج"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید