خبرنگاران ساخت پارک بانوان در سیستان و بلوچستان یک ضرورت اجتناب ناپذیر است

به گزارش انجمنهای سلوبلاگ، زاهدان- خبرنگاران- مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری سیستان و بلوچستان گفت: ساخت پارک بانوان باعث رفع نیازمندی های این قشر در حوزه های فرهنگی، ایجاد فضای شاد، کاهش آسیب های اجتماعی و یک ضرورت اجتناب ناپذیر در این حوزه است.

خبرنگاران ساخت پارک بانوان در سیستان و بلوچستان یک ضرورت اجتناب ناپذیر است

فریبا برنایی بجد روز پنجشنبه در بازدید از فرایند اجرایی پیشرفت پروژه بوستان بانوان زاهدان گفت: با تمهیدات شهرداری و پیمانکار، درختکاری فاز نخست پارک بانوان زاهدان تا پایان فروردین 99 تکمیل خواهد شد.

وی گفت: پارک بانوان زاهدان یک پروژه بزرگ است که در صورت موفقیت الگویی مناسب برای سایر استان های کشور خواهد بود.

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری سیستان و بلوچستان افزود: در تلاشیم با حمایت ویژه استاندار و شورای برنامه ریزی و توسعه استان از محل اعتبارات شورای اجتماعی کشور اعتبار جهت تکمیل و تجهیز ادوات فرهنگی و اجتماعی پارک تخصیص یابد.

وی تسریع در فرایند اجرایی پروژه، سرعت در اجرای تاسیسات آبرسانی و ایجاد پوشش گیاهی سازگار با شرایط اقلیمی منطقه را از مهمترین اهداف این بازدید بیان نمود.

معاون خدمات شهری شهرداری زاهدان نیز در این بازدید بیان نمود: این پروژه پس از چندین سال توقف با حمایت های شهردار زاهدان و استاندار سیستان و بلوچستان در سالجاری آغاز بکار کرده است.

محمدامیر براهویی گفت: فضای این پارک با مساحت پنج هکتار انواع کاربردهای تفریحی، ورزشی و خدماتی موردنیاز بانوان و بچه ها را ارائه خواهد کرد.

وی افزود: ایجاد روحیه، فضای شور و نشاط و فراهم کردن بستری مناسب برای بانوان یکی از مهمترین الویت های شهرداری برای این قشر است.

معاونت خدمات شهری شهرداری زاهدان به کاشت گونه های سازگار با شرایط اقلیمی منطقه اشاره کرد و گفت: به محض تحویل زیر ساخت ها و عملیات خاکریزی نسبت به کاشت درخت و پوشش گیاهی سازگار با شرایط اقلیمی منطقه، از اطراف پارک آغاز خواهیم کرد.

جمشید میری معاون عمرانی و امور زیربنایی شهرداری زاهدان نیز در این بازدید به بخشی از تامین منابع مالی توسط شهرداری اشاره کرد و گفت: شهردار زاهدان جهت تامین منابع مالی قول مساعدت داده که امیدواریم به سرعت بتوانیم این پروژه را تکمیل کنیم.

پروژه بوستان بانوان زاهدان در فاز نخستین به مساحت 2.8هکتار در حال ساخت است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران ساخت پارک بانوان در سیستان و بلوچستان یک ضرورت اجتناب ناپذیر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران ساخت پارک بانوان در سیستان و بلوچستان یک ضرورت اجتناب ناپذیر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید