خبرنگاران سند پهلوانی در کشور به نام کرمانشاه است

به گزارش انجمنهای سلوبلاگ، کرمانشاه- خبرنگاران- استاندار کرمانشاه با اشاره به اینکه از قدیم سند پهلوانی در کشور به نام کرمانشاه است، گفت: باید این سند و برند پهلوانی را پررنگ تر از گذشته به نسل های بعدی منتقل کنیم.

خبرنگاران سند پهلوانی در کشور به نام کرمانشاه است

به گزارش خبرنگار انجمنهای سلوبلاگ، هوشنگ بازوند روز چهارشنبه در جلسه ای با مدیران باشگاه های پرورش اندام و کادر اجرایی هیات بدنسازی، پرورش اندام و پاورلیفتینگ استان کرمانشاه اضافه نمود: این سند پهلوانی به راحتی به دست نیامده و نسل بعد هم تشنه دریافت آن است، امروز در دست شما است و وقتی چنین سندی در اختیار دارید رفتار، اخلاق و گفتار شما برای جوانان الگو است.

وی خطاب به حاضران در جلسه گفت: امروز شما سرمایه های بزرگی برای استان هستید، حیف است که این سرمایه های ارزشمند کنونی را نادیده بگیریم و همه باید یاری کنیم تا این سند پهلوانی به راحتی به نسل بعدی منتقل گردد اما در این انتقال باید سرعت تغییرات و نسل ها را هم مدنظر داشته باشیم.

بازوند در مورد شیوع کرونا در دنیا و ایران و تاثیرات آن هم گفت: این بحران فقط با مشارکت مردم مدیریت و به انتها می رسد و ما نباید به سادگی از کرونا بگذریم تا سرمایه های ارزشمندی مانند علی حاتمی را از ما بگیرد و تمام سخت گیری های ستاد کرونا برای حفظ جان این سرمایه ها است.

استاندار کرمانشاه بر تغییر رفتار و زندگی مسالمت آمیز با کرونا تاکید نمود و اضافه نمود: باید رفتار خودمان را با شرایط جدید منطبق کنیم و اگر همه دستورالعمل های بهداشتی را رعایت کنیم می توانیم زندگی عادی خود را ادامه دهیم.

وی با اشاره به اینکه کرونا علاوه بر خسارات جانی خسارت های اقتصادی زیادی هم داشت، گفت: همه شما باشگاه داران مسائل خود را استخراج کنید تا به زودی کمیته ای متشکل از مدیران ذی ربط تشکیل دهیم تا در مورد پرداخت تسهیلات، اقتصادیات، قبوض خدماتی و سایر امکاناتی که احتیاج دارید تصمیم گیری نمایند.

در انتهای این جلسه که با تجلیل از ورزشکاران، پیشکسوتان و باشگاه داران کرمانشاه همراه بود، استاندار کرمانشاه برای احداث یک سالن اختصاصی ورزشکاران این حوزه و تامین اعتبار آن قول مساعد داد.

قبل از صحبت های استاندار رییس هیات پرورش اندام و چند تن از مدیران باشگاه های پرورش اندام کرمانشاه مسایل و مسائل خود را با بازوند در میان گذاشتند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران سند پهلوانی در کشور به نام کرمانشاه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران سند پهلوانی در کشور به نام کرمانشاه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید