دستگیری کلاهبردار سایت دیوار

به گزارش انجمنهای سلوبلاگ، فرمانده انتظامی هرمزگان از دستگیری کلاهبردار سایت دیوار با 10 شاکی خصوصی در شهرستان قشم اطلاع داد.

دستگیری کلاهبردار سایت دیوار

به گزارش انجمنهای سلوبلاگ آنلاین به نقل از ایسنا، سردار غلامرضا جعفری در این خصوص اضافه نمود: در پی شکایت تعدادی از شهروندان جزیره قشم، استان هرمزگان مبنی بر کلاهبرداری فردی با هویت جعلی که اقدام به فروش لوازم منزل در سایت دیوار می کرد، پیگیری موضوع در دستور کار مأموران پلیس آگاهی شهرستان قشم نهاده شد.

فرمانده انتظامی هرمزگان اعلام کرد: با آنالیز های تخصصی و تحقیقات پلیسی کلاهبردار حرفه ای شناسایی شد و پس از آنالیز ها و مستندات ارائه شده توسط شاکیان پرونده، مأموران در فرصت مناسب که متهم قصد طعمه قرار دادن فرد دیگری را داشت، او را دستگیر کردند.

جعفری اضافه نمود: این کلاهبردار بیش از 500 میلیون ریال از شهروندان کلاهبرداری نموده است که 12 شاکی در این رابطه به پلیس مراجعه نموده اند و احتمال افزایش شاکیان پرونده وجود دارد.

به گزارش سایت پلیس، فرمانده انتظامی هرمزگان در خاتمه از شهروندان خواست تا درصورت کلاهبرداری با این شیوه و شگرد از آنان، در اسرع وقت برای ثبت شکایت به پلیس آگاهی شهرستان قشم مراجعه نمایند.

منبع: همشهری آنلاین

به "دستگیری کلاهبردار سایت دیوار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری کلاهبردار سایت دیوار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید