شفر: برای بردن ژاپن نمی توان به یک بازیکن شماره 20 بسنده کرد

به گزارش انجمنهای سلوبلاگ، وینفرد شفر سرمربی تیم فوتبال استقلال در واکنش به شکست سنگین تیم ملی ایران برابر ژاپن گفت: ایران در این مسابقات فاقد برنامه بود و بدون ظرفیت های لازم برای قهرمانی به این مسابقات اعزام شده بود.

شفر: برای بردن ژاپن نمی توان به یک بازیکن شماره 20 بسنده کرد

وی اضافه نمود: در دیداری که فقط یک شوت به سمت دروازه حریف زده می گردد نمی توان تیمی مثل ژاپن را برد. برای حذف ژاپن از مرحله نیمه نهایی جام ملتهای آسیا نمی توان تنها به توانایی یک بازیکن در نوک حمله بسنده کرد. غلبه بر تیم ژاپن یک برنامه ریزی اساسی و بلند مدت می خواهد.

سرمربی تیم استقلال بیان داشت: تمرکز تیم ایران در صحنه ای که گل اول زده شد بد جور به هم خورد و همان گل باعث شد تا ایران به طور کلی این بازی را از دست بدهد.

شفر تاکید نمود: بازیکنان تیم ایران اشتباهی را مرتکب شدند که نظیر این اشتباه در لیگ ایران مرسوم است. یعنی حمله ور شدن بازیکنان به سمت داور برای تغییر رای و تصمیم وی. وقتی این اشتباه بارها و بارها در بازیهای داخلی تکرار می گردد و با آن برخورد نمی گردد، این رفتار برای بازیکنان طبیعی می گردد و اینگونه است که بازیکنان با تکرار این رفتار در چنین میدان بزرگ و حساسی باعث حذف از یک تورنمنت بزرگ می شوند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "شفر: برای بردن ژاپن نمی توان به یک بازیکن شماره 20 بسنده کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شفر: برای بردن ژاپن نمی توان به یک بازیکن شماره 20 بسنده کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید