4 بازیکنی که قطعا از استقلال جدا می شوند

به گزارش انجمنهای سلوبلاگ، خبرنگاران: استقلال با فرهاد مجیدی در این فصل تلاش زیادی می کند تا فاتح جام حذفی شود. این اتفاق در حالی قرار است رخ دهد که آن ها به نیمه نهایی رسیده اند و در این مرحله باید به مصاف گل گهر سیرجان بروند که امیرقلعه نویی را به نام سرمربی در اختیار دارد.

4 بازیکنی که قطعا از استقلال جدا می شوند

به گزارش انجمنهای سلوبلاگ، استقلال همزمان به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا هم صعود کرده و در این راستا بازی دشواری با الهلال عربستان دارد. با وجود آنکه از پیش معین شده بود استقلال میزبان این بازی است، ولی در حرکتی عجیب میزبانی از ایران گرفته و به کشور ثالث سپرده شد.

بازی در کشور ثالث تنها مشکل استقلال در روز های آینده نخواهد بود، چون این باشگاه برای فصل آینده قطعا 4 بازیکنی که در این فصل داشته را در اختیار نخواهد داشت. دو تای اول شاید تاثیر زیادی نداشته باشد: هروویه میلیچ و شیخ دیاباته. اولی که مدت ها قهر است و ایران را ترک کرده است. دومی هم که تعداد مصدومیت هایش از تعداد بازیهایش برای استقلال بیشتر شده و دیگر به نظر، کارایی همیشگی را ندارد. از طرفی مدیرعامل استقلال هم گفته که این دو نفر در فهرست فرهاد مجیدی برای فصل بعد حضور ندارند.

به غیر از این دو نفر، مهدی قایدی هم رفتنی است. جدایی این بازیکن ضربه سختی برای استقلال در پی خواهد داشت. مهاجم جوان و بوشهری استقلال با پیشنهادات خارجی که از لحاظ مالی بسیار مناسب است روبرو شده و قرار است در پایان فصل جدا شود. گفته شده فرهاد مجیدی با این جدایی موافقت کرده و حتی به مهدی قایدی برای انتخاب تیم بعدی اش مشاوره هم داده است.

نفر چهارمی که از استقلال جدا خواهد شد یکی از دروازه بان ها است: رشید مظاهری یا سیدحسین حسینی؟ این دو در این فصل، هر کدام در مقطعی بهترین بازیهایشان را به نمایش گذاشته اند، ولی واقعیت این است که هر دو مدعی بازی کردن در ترکیب فیکس استقلال هستند. از آنجا که این مورد عملی نیست یکی از این دو در پایان فصل استقلال را ترک می کند و به تیم دیگری می رود. این خبر وقتی جدیت بیشتری پیدا می کند که بدانیم سپاهان، یکی از مدعیان قهرمانی در لیگ برتر، از فصل بعد دروازه بان اصلی اش را ندارد و دربه در در پی خرید یک دروازه بان خوب برای جانشینی پیام نیازمند است.

منبع: فرارو

به "4 بازیکنی که قطعا از استقلال جدا می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "4 بازیکنی که قطعا از استقلال جدا می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید