فال روزانه شنبه 9 دی 1396

به گزارش انجمنهای سلوبلاگ، فال روزانه شنبه 9 دی 1396، فال فال امروز، فال روز تولد، فال متولدین مهر، فال متولدین آبان، فال متولدین آذر، فال متولدین دی، فال متولدین بهمن

فال روزانه شنبه 9 دی 1396

موقعیت خورشید و ماه

  • خورشید در موقعیت برج دی (Capricornus)
  • ورود ماه به موقعیت برج جوزا (Gemini)

فال روزانه شنبه 9 دی 1396

فروردین

شما فردی سخت کوش هستید و گاهی آنقدر سرتان به کارهایتان گرم می گردد که خودتان را از نیز یاد می برید. شاید این وضعیتی که شما در آن به سر می برید برای کوتاه مدت خوب باشد اما در دراز مدت به سلامت روحی و جسمی تان آسیب می رساند. باید یاد بگیرید که چگونه در زندگی تان میان کار، ورزش، تغذیه، گردش و... تعادل برقرار کنید. شما و عشق تان به جای این که در رابطه خود پیشرفت کنید، به دور خودتان دور می زنید، اما کافی است، بهتر است کمی قدرت درک خود را بالا ببرید تا همه چیز به بهترین شکل خود اتفاق افتد.

اردیبهشت

به دنبال تغییراتی در زندگی تان هستید. بهتر است این تغییرات را از خانه خود شروع کنید. به دکوراسیون آن نگاهی بیاندازید، آیا نمی توانید آن را زیباتر از قبل سازید؟ یک گلدان گل یا یک قالیچه کوچک رنگی یا حتی یک تابلو نقاشی هم می تواند طراوت را به خانه شما راه دهد و روحیه تان را عوض کند. اگر به دنبال فرصتی بوده اید تا احساسات خود را در مقابل فردی اعتراف کنید، حال بهترین زمان است. اگر تبادل نظری شما به سمتی که می خواهید پیش نرفت، نگران نشوید زیرا نتیجه آن نیز رضایت بخش خواهد بود.

خرداد

شما فرد سخت کوشی هستید و در حال حاضر تمام سعی خود را می کنید و توانایی های خود را به کار می گیرید تا به اهدافی که مدت ها انتظارش را می کشیدید، برسید. خبر خوش این است که پیروزیت شما حتمی است. بنابراین کوشش خود را ادامه دهید و شکیبا باشید تا همه چیز همانطوری که شما می خواهید، پیش رود. در رابطه عاطفی خود دچار تردید شده اید. باید یکی از دو راهی ها را انتخاب کنید، پیشنهاد می کنیم راهی که سازنده تر است را در پیش گیرید اما در نهایت تصمیم با شماست.

تیر

به دنبال کار جدیدی با حقوق بیشتری هستید اما حتی اگر در این راه پیروز نشدید، نگران نشوید زیرا به زودی مدیرتان حقوق شما را افزایش می دهد و شما از این عمل غافلگیر می شوید. اگر در خصوص مسائل اقتصادی به مشکل بر خورده اید، نگران نشوید زیرا موقتی است. بهتر است فعلا آن را از خانواده خود قرض کنید تا زمانی که روی پای خود بیاستید و آن را پس بدهید. شریک زندگی شما برخلاف تمایل تان، بر مسئله ای اصرار می ورزد، از آنجا که هیچکدام از شما در حال حاضر آمادگی شنیدن حقیقت را ندارید، تبادل نظر در خصوص آن را به روز دیگری موکول کنید.

مرداد

شما مهارت های اجتماعی بالایی دارید که می توانید از آنها برای پیشرفت زندگی تان یاری بگیرید. حتی اگر امروز حوصله انجام کاری را ندارید، بلند شوید زیرا فرصت های خوبی در انتظارتان است. فردی که ممکن است مدیر یک شرکت باشد، از شما درخواست همکاری می نماید. این فرصت مناسبی برای نشان دادن توانایی هایتان است بنابراین خجالت را کنار گذاشته و پیشنهاد او را با اعتماد به نفس کافی قبول کنید. اگر با عشق تان به مشکل بر خورده اید، این را بدانید که دوری حلال مسائل نیست، بلکه با نزدیک شدن و تبادل نظر است که می توانید از پس آنها برآیید.

شهریور

امروز بهترین زمان است تا به بیرون از خانه بروید و کمی خوش بگذرانید. حتی یک پیاده روی نیم ساعته در پارک هم می تواند حال شما را سر جایش بیاورد و انرژی دوباره را به شما باز گرداند. شما در چند وقت گذشته سخت کار نموده اید و حال نیاز به زمانی برای استراحت دارید. پس خود و سلامتی تان را در اولویت قرار دهید در غیر این صورت ضربه های جبران ناپذیری خواهید خورد. با شریک زندگی تان صادق باشید و احساسات تان را آزادانه بیان کنید. اگر چه این کار انرژی زیادی از شما می برد اما نتیجه آن رضایت بخش است.

مهر

امروز روز رمانتیکی برایتان خواهد بود، پس بهترین فرصت است تا با شریک زندگی تان قرار بگذارید و خوش بگذرانید. شما رابطه خوبی با هم دارید و حال زمان آن است که رابطه خود را جدی تر کنید و یک مرحله به جلو ببرید. مهم نیست در چه وضعیتی به سر می برید، همواره راه برای پیشرفت وجود دارد. شما فردی وفادار و حامی بسیار خوبی است اما بعضی ها این را درک نمی نمایند که این موضوع تبدیل به یک معضل برایتان شده است. بهتر است بدون توجه به آنها راه خود را ادامه دهید.

آبان

امروز دست به هر کاری بزنید، پیروزیت شما حتمی است. شما ذاتا فرد سخت کوش و مصممی هستید، پس از این توانایی خود برای رسیدن به اهداف تان بهره ببرید. قبل از هر کاری، تمرکز خود را بر آنچه بدان نیاز دارید، بگذارید سپس قدم اول را بردارید. هیچ چیزی نمی تواند شما را از حرکت باز دارد و به عقب هل تان دهد پس جای نگرانی وجود ندارد. شما برای عشق تان وقت زیادی می گذارید اما زمانی که مسئله ای بین شما بوجود می آید، عقب می کشید. اگر می خواهید رابطه عاطفی عمیقی داشته باشید، این عادت خود را ترک کنید.

آذر

در پروژه ای که اخیرا شروع نموده اید، پیشرفت قابل ملاحظه ای مشاهده می کنید. از این که پس از مدت ها، کوشش های شما نتیجه می دهد، مسرور خواهید شد و خدا را بابت آن شکر خواهید کرد. باید به شما تبریک بگوییم زیرا از پس هر کاری که مقابل تان قرار گیرد، به خوبی بر می آیید. به همین فرایند خود ادامه دهید تا به اهداف اصلی تان هر چه سریع تر برسید. لازم نیست برای جلب توجه دیگران، خودتان را به دردسر بیاندازید، هیچ چیز ارزش آسیب رساندن به خودتان را ندارد پس عاقلانه عمل کنید.

دی

امروز با انرژی مثبت از خواب بیدار می شوید. زمانی که چشم هایتان را باز می کنید، می بینید که چقدر راه برای پیروزیت وجود دارد. شما فردی هستید که برای کارهای عظیم ساخته شده اید، پس خودتان را دست کم نگیرید. امروز فردی را دیدار خواهید کرد که می تواند تغییرات عظیمی در زندگی شما ایجاد کند، خودتان را برای یک تبادل نظری جدی آماده کنید. اگر می خواهید حال و هوایتان تغییر کند، دکوراسیون خانه تان را تغییر دهید. به عنوان مثال یک میز را به عکس های خانوادگی اختصاص دهید، این کار نه تنها هزینه زیادی نمی خواهد بلکه در زیبایی خانه شما نیز تاثیر بسزایی خواهد داشت.

بهمن

به زودی یک مجمعی تشکیل می گردد که شما و همسایگان تان در آن شرکت خواهید کرد و به این نتیجه می رسید که می توانید با یکی از آنها رابطه بهتر و صمیمیم تری برقرار کنید. شما علاقمندی های مشترکی با هم دارید و می توانید لحظات خوبی را در کنار هم بگذرانید. اخیرا با شریک زندگی تان دچار اختلاف نظر شده اید، اگر سطح درک خود را بالا ببرید و بفهمید که هر فردی شخصیت خاص خود را دارد، بساری از مسائل شما حل خواهد شد. بد نیست گاهی اوقات به نیمه پر لیوان هم نگاهی بیاندازید.

اسفند

امروز خبر مهمی به شما می رسد که انتظارش را نداشته اید. این خبر ممکن است در خصوص یکی از اقوام دورتان باشد، هر چه هست شما را به شدت غافلگیر خواهد نمود. پولی به دست تان می رسد اما در خرج کردن آنها احتیاط کنید. پیشنهاد ما این است که آن را برای اهداف بلند مدت خود صرف کنید، نه نیازهای کوتاه مدت و گذرا، در این صورت چند سال آینده از این تصمیم خود راضی و مسرور خواهید شد. نسبت به رابطه عاطفی تان احساس نگرانی می کنید اما اگر با یکدیگر صادق باشید، هیچ مسئله ای پیش نخواهد آمد.

تهیه شده: مجله اینترنتی انجمنهای سلوبلاگ

منبع: setare.com

به "فال روزانه شنبه 9 دی 1396" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه شنبه 9 دی 1396"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید