مهران رجبی: برای سلامتی محمد کاسبی دعا کنید

به گزارش انجمنهای سلوبلاگ، بازیگر سریال روزگار قریب گفت: شرایط جسمانی محمد کاسبی رضایت بخش نیست و از مردم می خواهیم برای سلامتی ایشان دعا نمایند.

مهران رجبی: برای سلامتی محمد کاسبی دعا کنید

مهران رجبی بازیگر سینما و تلویزیون که امروز همراه با مجید مجیدی به دیدار محمد کاسبی رفته است، در گفت وگو با خبرنگار تلوزیونی ایرنا در خصوص آخرین شرایط جسمانی این هنرمند پیشکسوت گفت: به علت این که کاسبی نارسائی قلبی شدیدی دارد حالش رضایت بخش نیست. با توجه به شرایط جسمانی محمد کاسبی و شل بودن عضلات قلبش، پمپاژ خون برای وی سخت شده است و بیشتر باید در حالت دراز کشیده باشد تا خون رسانی قلب در بدن وی بهتر صورت گیرد.

وی اضافه نمود: شرایط وی به نحوی است که تنفس برایش قدری مختل شده است.

بازیگر سریال روزگار قریب با تاکید بر اهمیت حفظ شرایط آرام برای کاسبی تاکید نمود: پزشک معالج وی درخواست کرد، به علت این که این بازیگر سینما و تلویزیون روحیه حساسی دارد و در شرایط موجود احساساتی شدن برای تندرستی ایشان مخاطره آمیز است، دوستان و هنرمندان به عیادت وی نیایند و اجازه استراحت را به او بدهند.

رجبی در شرح این که چرا در عکسی که امروز از عیادت وی و مجید مجیدی در فضای مجازی منتشر شده، به نظر می رسد حال محمد کاسبی رو به بهبود است، گفت: کاسبی به علت این که آدمی با روحیه و مهمان پذیر است و کوشش می نماید که در حضور مهمان درد خود را پنهان کند، روبه بهبودی به نظر می رسد اما موضوع این است که حال ایشان مساعد نیست و حتی شرایط راه رفتن ندارد.

وی با شرح این که با توجه به نظر پزشکان معالج ایشان زمان مرخصی کاسبی از بیمارستان معین نیست گفت: از مردم خواسته ایم که برای بهبود حال ایشان دعا نمایند.

محمد کاسبی، بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون که چند ماه پیش هم به علت عوارض ناشی از کرونا و بیماری قلبی مدتی در بیمارستان بستری شده بود، در روزهای اخیر به علت مسائل قلبی و تنفسی در بخش مراقبت های ویژه بستری شد.

وی هنرمندی ست که در سوابق او می توان بازیگری، کارگردانی، نویسندگی و دوبله را مشاهده کرد. او سوابق اجرایی زیادی در کار هنری دارد و از بنیانگذاران حوزه هنری و مرکز هنرهای نمایشی است.

کارنامه بازیگری کاسبی در تلویزیون محدود و سختگیرانه اما پُربار و قابل اعتنا است، به خصوص بازی در سریال های خاطره انگیزی همانند خوش رکاب، صاحبدلان، سه در چهار و سرّ دلبران.

یکی از ماندگارترین نقش آفرینی های کاسبی به حضورش در سریال صاحبدلان باز می شود.

منبع: فرارو

به "مهران رجبی: برای سلامتی محمد کاسبی دعا کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهران رجبی: برای سلامتی محمد کاسبی دعا کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید