واکنش ماهسون به خبر حضورش در یک سریال ایرانی

به گزارش انجمنهای سلوبلاگ، سریال پدرخوانده احتمالا با حضور ماهسون قرمزی گل بازیگر و خواننده ترک در دو فصل برای شبکه نمایش خانگی فراوری می گردد.

واکنش ماهسون به خبر حضورش در یک سریال ایرانی

این سریال شبکه نمایش خانگی به تهیه کنندگی مرتضی شایسته و کارگردانی رحیم طوفان و براساس فیلمنامه ای از مجید برزگر و لیلا نیک ذات فراوری خواهد شد.

این سریال ملودرامی اجتماعی است که داستانش از ابتدای انقلاب شروع شده و تا زمان حال ادامه خواهد داشت و در آن بازیگران ترک با هنرمندان ایرانی همراه می شوند.

با شروع پیش فراوری سریال شبکه خانگی پدر خوانده به کارگردانی رحیم طوفان عوامل این فیلم از احتمال حضور ماهسون در این مجموعه خبر داده اند.

هادی انبار دار مدیرفراوری و مجری طرح سریال پدرخوانده گفت: بخش هایی از سریال در ترکیه فیلمبرداری می گردد و در این سریال بازیگران ایرانی و ترکی حضور خواهند داشت.به گفته وی، برای حضور ماهسون قرمزی گل خواننده، بازیگر و کارگردان کرد تبار ترکیه مذاکرات صورت گرفته است و انتظار می رود وی به عنوان بازیگر در این سریال حضور یابد.

البته ماهسون گل قرمزی به خبر منتشر شده از سوی هادی انبار دار واکنش نشان داده و گفته است: فقط یک سناریو به دست من رسیده و تنها یک پیشنهاد است. اگر دوستش داشته باشم و درباره شرایط به توافق برسیم در این سریال بازی خواهم کرد. البته که رسانه ای کردن آن از سوی طرف ایرانی یک رفتار غیرحرفه ای بود.

ماهسون قرمزی گل، خواننده، بازیگر و کارگردان کرد تبار ترکیه از جمله افرادی است که با او برای بازی در این مجموعه نمایشی رایزنی شده است.

سریال پدرخوانده در دو فصل 18 قسمتی برای پخش از شبکه نمایش خانگی فراوری می گردد.

منبع: فرارو

به "واکنش ماهسون به خبر حضورش در یک سریال ایرانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش ماهسون به خبر حضورش در یک سریال ایرانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید