سرانجام اعتصاب فوتسالیست های حفاری، پول به زودی در حساب بازیکنان

به گزارش انجمنهای سلوبلاگ، خبرنگاران/خوزستان با انتها یافتن اعتصاب بازیکنان تیم فوتسال ملی حفاری، این تیم خود را برای حضور قدرتمند در نیم فصل دوم لیگ برتر آماده می نماید.

سرانجام اعتصاب فوتسالیست های حفاری، پول به زودی در حساب بازیکنان

تیم فوتسال ملی حفاری که همواره در لیگ برتر در قامت یک مدعی ظاهر شده و همواره برای تمام تیم ها به ویژه تیم های صاحب نام فوتسال کشور حریفی سخت بوده است، در یکی دو سال اخیر به دلیل یکسری مسائل مالی، تحریم های مالی و نبود نقدینگی در شرکت ملی حفاری، روزهای پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشته است.

به گزارش انجمنهای سلوبلاگ، هرچند این شرکت هم به دلیل مسائل فراوان مالی می توانست مانند بعضی از شرکت ها قید تیم داری در ورزش قهرمانی و حرفه ای را بزند اما با همتی که در اعضای هیات مدیره باشگاه و شرکت وجود داشت، این باشگاه توانسته به تیم داری در رشته هایی چون فوتبال و فوتسال آقایان و بانوان ادامه حیات دهد تا جوانان با استعداد خوزستانی، خانه نشین نشوند و همچنان بتوانند در کشور و میادین مختلف ورزشی حرف برای گفتن داشته باشند.

اما نبود نقدینگی و پرداخت نشدن مطالبات به مدت 11 ماه، سر و صدای بازیکنان تیم فوتسال ملی حفاری را درآورد و باعث شد که بازیکنان این تیم دست به اعتصاب بزنند و تمرین ننمایند اما روز گذشته و در دومین روز اعتصاب بازیکنان این تیم، مسئولان شرکت و باشگاه ملی حفاری طی جلسه ای قول دادند در کوتاه ترین زمان ممکن بخشی از مطالبات بازیکنان پرداخت گردد. بازیکنان نیز قرار شد، امروز (سه شنبه) تمرین نمایند. در نهایت باید دید چه زمانی به صورت کلی مشکل نقدینگی باشگاه و پرداختی به تیم فوتسال ملی حفاری حل می گردد تا بازیکن های این تیمِ همواره مدعی در لیگ برتر نیز بدون دغدغه پا به میدان رقابت بگذارند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "سرانجام اعتصاب فوتسالیست های حفاری، پول به زودی در حساب بازیکنان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرانجام اعتصاب فوتسالیست های حفاری، پول به زودی در حساب بازیکنان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید