چند بازیگر به دختری با لباس ارغوانی پیوستند

به گزارش انجمنهای سلوبلاگ، تهران (پانا) - فیلم سینمایی دختری با لباس ارغوانی بزودی مقابل دوربین می رود.

چند بازیگر به دختری با لباس ارغوانی پیوستند

به گزارش مشاور رسانه ای پروژه، فیلم سینمایی دختری با لباس ارغوانی به نویسندگی و کارگردانی خداداد جلالی این روزها در مراحل پایانی پیش فراوری واقع شده است و با انتخاب کامل بازیگران بزودی مقابل دوربین خواهد رفت. پس از قطعی شدن حضور محمدرضا فروتن و سمانه نصری، به تازگی بازیگرانی نظیر میترا حجار، علیرضا استادی، فرهاد طوفان و مریم نعمتی نیا، (با معرفی) مصطفى راغب، خواننده جوان موسیقی پاپ هم به این فیلم عاشقانه پیوسته اند.

روز چهارشنبه (14 مهر ماه) تست گریم بازیگران به وسیله مهری شیرازی - که به تازگی به پروژه ملحق شده - انجام می گردد. ظرف چند روز آینده چند چهره شناخته شده دیگر هم به این فیلم اضافه خواهند شد.

در خلاصه داستان دختری با لباس ارغوانی آمده: اتوبوسی که به سوی مقصدی نامعلوم در حال حرکت است و در بین راه مسافرانی را با خود همراه می نماید. هر یک از مسافران در زمانی نامعلوم داستانی مشترک دارند و در حین سفر با روایتی روبرو می شویم که گویا برای تمام شخصیت ها آشناست... .

عوامل اصلی این پروژه سینمایی عبارت هستند از: نویسنده و کارگردان: خداداد جلالی، تهیه کننده: محمد نشاط، مدیر فراوری: مجید منفرد، مدیر پروژه: مهران قدکچیان، مدیر فیلمبرداری: شاهین طوفان، صدابردار: عباس رستگاری پور، طراح گریم: مهری شیرازی، طراح موسیقی متن: داریوش تقی پور، طراح حرکات موزون: زهرا شعبان نژاد، طراح صحنه و لباس: اسماعیل مقصودی، مشاور رسانه ای: امین اعتمادی مجد، عکاس و فیلمبردار پشت صحنه: حسین پوراسماعیلی، دستیار یک کارگردان و برنامه ریز: جاودان زرین، دستیار دوم کارگردان: سمیه سنقری، دستیار برنامه ریز: یگانه منفرد، مدیر تدارکات: مهدی شاهمرادی، مجری طرح: موسسه هزاره هنر هفتم.

منبع: خبرگزاری پانا

به "چند بازیگر به دختری با لباس ارغوانی پیوستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چند بازیگر به دختری با لباس ارغوانی پیوستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید