مقرون به صرفه ترین آپارتمان های کرج در کدام منطقه ها است؟

به گزارش انجمنهای سلوبلاگ، با صعود بی وقفه قیمت مسکن حالا برخلاف چند ماه گذشته خانه هایی که حدود قیمت 500 میلیون تومان قیمت داشته باشند در بازار مسکن کرج کمیاب تر شده اند.

مقرون به صرفه ترین آپارتمان های کرج در کدام منطقه ها است؟

به گزارش اقتصادآنلاین، در سال های اخیر که قیمت مسکن صعود قابل توجهی داشته است و بسیاری از مستاجران و شهروندان تهرانی ناچار به مهاجرت به کرج شده اند تا بتوانند قدرت خرید خود را در بازار مسکن این شهر حفظ نمایند.

حالا، اما با صعود بی وقفه قیمت مسکن و برخلاف چند ماه گذشته، آپارتمان هایی که حدود قیمت نیم میلیارد تومان دارند در بازار مسکن این شهر کمتر و کمتر شده اند.

در حال حاضر آپارتمان هایی که حدود قیمت 500 میلیون تومان دارند، بیشتر در محله های حصارک، مارلیک، حیدرآباد، محمدشهر و ... موجود است و فراوانی این آپارتمان ها در حصارک، حیدرآباد و محمدشهر نسبتا بیشتر است.

البته بیشتر این آپارتمان ها قدیمی و کوچک متراژ هستند. مشاوران املاک می گویند که آپارتمان هایی با محدوده این قیمت غالبا بازسازی نشده اند و احتیاج به بازسازی دارند.

در ادامه مشخصات تعدادی از آپارتمان های 500 میلیون تومانی کرج را با استناد به اخرین فایل های فروش مشاوران املاک را می بینید:

منبع: فرارو

به "مقرون به صرفه ترین آپارتمان های کرج در کدام منطقه ها است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقرون به صرفه ترین آپارتمان های کرج در کدام منطقه ها است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید