اسلامی: شجاعی خریدی فوق العاده برای نساجی بود، باید از اتفاقات فصل گذشته درس بگیریم

به گزارش انجمنهای سلوبلاگ، مهاجم تیم فوتبال نساجی قائمشهر گفت، باید از اتفاقات فصل گذشته درس بگیرند تا بتوانند از همین آغاز لیگ نتایج خوبی را به دست بیاورند.

اسلامی: شجاعی خریدی فوق العاده برای نساجی بود، باید از اتفاقات فصل گذشته درس بگیریم

کریم اسلامی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی انجمنهای سلوبلاگ، درباره آخرین شرایط تیم نساجی گفت: تیم ما خوشبختانه شرایط خوبی دارد و جدا از اینکه باشگاه توانست بیشتر بازیکنان فصل گذشته را حفظ کند نفرات خوبی هم به تیم اضافه شدند. در این مدت تمرینات بسیار پرفشاری را هم پشت سر گذاشتیم و کادر فنی هم چند بازی محبت آمیز برای تیم تدارک دید تا بازیکنان از لحاظ هماهنگی در موقعیت خوبی قرار بگیرند. قطعاً تا آغاز لیگ هم کوشش می کنیم آمادگی تیم بهتر و بیشتر گردد.

مهاجم تیم فوتبال نساجی قائمشهر در خصوص اضافه شدن مسعود شجاعی به این تیم خاطر نشان کرد: جذب شجاعی یک خرید فوق العاده برای تیم ما بود. این بازیکن تجربه بسیار بالایی دارد و از لحاظ فنی و شخصیتی می تواند به نساجی یاری کند. همه ما مسرور هستیم که چنین فوتبالیستی را در تیم خودمان می بینیم و مطمئناً تأثیر حضور آقا مسعود را در بازی های نساجی همه خواهند دید.

وی در واکنش به اینکه هنوز محل بازی های خانگی نساجی معین نشده است، توضیح داد: واقعاً این شرایط در شأن نساجی نیست و امیدوارم مسئولان استانی یاری نمایند تا خیلی زود استادیوم شهید وطنی قائمشهر آماده گردد و استانداردهای لازم را به دست بیاورد. ظاهراً استادیوم ساری هم هنوز مورد تأیید سازمان لیگ نیست و ما هم شنیده ایم که شاید بازی های مان در تهران برگزار شوند. فعلاً که چیزی معین نیست، ولی امیدوارم این مسائل هر چه زودتر رفع گردد.

اسلامی در خاتمه گفت: ما در فصل گذشته روزهای سختی را تجربه کردیم و باید از آن اتفاقات درس بگیریم. مسئله مهم این است که از همان آغاز لیگ نتایج خوبی بگیریم تا به دردسر نیفتیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اسلامی: شجاعی خریدی فوق العاده برای نساجی بود، باید از اتفاقات فصل گذشته درس بگیریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسلامی: شجاعی خریدی فوق العاده برای نساجی بود، باید از اتفاقات فصل گذشته درس بگیریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید