امضا تفاهمنامه بانک کارآفرین با بیمارستان ابن سینا

به گزارش انجمنهای سلوبلاگ، بانک کارآفرین با هدف تکریم و قدردانی از کادر درمان و به منظور پاسداشت کوشش های جامعه پزشکی، جهت ارائه تسهیلات به افراد واجد شرایط، با بیمارستان ابن سینا تفاهمنامه امضا کرد.

امضا تفاهمنامه بانک کارآفرین با بیمارستان ابن سینا

به گزارش خبرگزاری انجمنهای سلوبلاگ به نقل از روابط عمومی بانک کارآفرین ، موضوع این تفاهمنامه اعطای تسهیلات به اشخاص معرفی شده از سوی بیمارستان ابن سینا در قالب تسهیلات جاری بانک خواهد بود. لازم به ذکر است که افراد موردنظر باید دارای صلاحیت اعتباری بر اساس دستورالعمل های اعتباری بانک کارآفرین و بانک مرکزی باشند.

لازم به ذکر است بانک کارآفرین با هدف جوابگویی به نیازهای جامعه پزشکی و به منظور ارائه راهکار های نوین بانکی، پیش از این با بیمارستان های امام سجاد (ع) و کیان تفاهمنامه امضا نموده بود. ارائه تسهیلات در قالب طرح ارزش سلامت، اقدام به استقرار باجه های خدمات بانکی در بیمارستان ها و حضور مستمر در کنگره های علمی جامعه جراحان ایران، از دیگر اقدامات این بانک در این خصوص بوده است.

مشتریان محترم جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این طرح می توانند با مرکز تماس این بانک به شماره 23350-021 تماس حاصل کنند. همچنین شعبه صادقیه در مورد این تفاهمنامه جوابگوی سوالات مشتریان خواهد بود.

منبع: خبرگزاری آریا

به "امضا تفاهمنامه بانک کارآفرین با بیمارستان ابن سینا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امضا تفاهمنامه بانک کارآفرین با بیمارستان ابن سینا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید