حساب کاربری ترامپ در توئیتر احیا شد، ترامپ: به توئیتر برنمی گردم

به گزارش انجمنهای سلوبلاگ به نقل از رویترز، دیروز ایلان ماسک، مدیر نو توئیتر یک نظرسنجی درباره احیای حساب کاربری دونالد ترامپ رییس جمهور پیشین آمریکا برگزار کرد. اما پس از آنکه نظر سنجی تمایل پاسخ دهندگان به بازگشت ترامپ به پلتفرم را نشان داد، رییس جمهور سابق آمریکا اظهار داشت هیچ علاقه ای به بازگشت به شبکه اجتماعی مذکور ندارد.

حساب کاربری ترامپ در توئیتر احیا شد، ترامپ: به توئیتر برنمی گردم

این درحالی است که دونالد ترامپ در سال 2021 میلادی و پس از حمله حامیانش به کنگره به علت ترویج خشونت از حضور در توئیتر، اینستاگرام و فیس بوک منع شده بود.

روز گذشته حدود 15 میلیون کاربر توئیتر در نظر سنجی ماسک شرکت کردند و 51.8 درصد از رای دهندگان خواستار بازگشت وی به این پلتفرم بودند. مدیر ارشد اجرایی نو توئیتر در پیامی نوشت: مردم نظرشان را اظهار داشتند. حساب کاربری ترامپ احیا می گردد.

حساب کاربری رییس جمهور سابق آمریکا با بیش از 88 میلیون فالور در 8 ژانویه 2021 میلادی مسدود شد. در این میان پس از احیای حساب وی به وسیله توئیتر تا ساعت 22 به وقت محلی آمریکا 100 هزار کاربر نو او را دنبال کردند.

اما هنگامیکه در یک اجلاس سالانه به طور ویدئویی از ترامپ درباره تصمیمش برای بازگشت به توئیتر سوال شد، او گفت: علتی برای این کار نمی بینم.

او در ادامه اضافه کرد: پلتفرم اجتماعی خود به نام تروث را راه اندازی نموده که تعامل آن با کاربران بهتر از توئیتر است و عملکرد آن نیز خارق العاده بوده است.

علاوه بر آن ترامپ اظهار داشت توئیتر با مشکل بات ها و حساب های کاربری جعلی روبرو است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "حساب کاربری ترامپ در توئیتر احیا شد، ترامپ: به توئیتر برنمی گردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حساب کاربری ترامپ در توئیتر احیا شد، ترامپ: به توئیتر برنمی گردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید