آگهی بی شرمانه همسریابی پسر وقیح در اینستاگرام!

به گزارش انجمنهای سلوبلاگ، آگهی همسریابی مرد جوان، حاوی محتویاتی بود که خشم کاربران فضای مجازی را برانگیخت و به سرعت علت بروی جنجالی بزرگ در شبکه های اجتماعی شد.

آگهی بی شرمانه همسریابی پسر وقیح در اینستاگرام!

همسریابی از راه های مختلف انجام می گردد. افراد سودجوی زیادی از سادگی افراد سوءاستفاده نموده و سایت همسریابی راه اندازی می نمایند. حتی آگهی همسریابی در اینستاگرام هم مشاهده می گردد. رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا ناجا اظهار کرد: هیچ سایت همسریابی در کشور مجوز فعالیت ندارد. در ادامه به معضل آگهی همسریابی پرداخته ایم.

نیازی به گفتن نیست که آگهی های با تمام حواشی که دارند، چطور باعث نگرانی و مسائل عدیده اخلاقی در جامعه میشوند و همه شما به جزئیات کامل این حواشی واقفید و اخبار آن را پیش از این شنیده اید، اخباری که جدیدترین مورد مرتبط به آن را در این بخش خواهید خواند.

صفحه شخصی مرد جوانی در اینستا و حساب کاربری اش در توییتر به تصویر و متنی بی شرمانه به سرعت میزبان موج واکنش های منفی شد. واکنش هایی که در پاسخ به جملات استفاده شده در پست اخیر او منتشر شد نشان از این بود که درصد بالایی از کاربران با این اقدام او به شدت مخالف هستند.

کاربر بی شرم اینستاگرام مشخصات همسر آینده اش را مطرح کرد

این مرد جوان که نامش منتشر نشده است و از قرار معلوم تعداد زیادی دنبال نماینده دارد، پست جدیدی در غالب آگهی همسریابی با هدف پیدا کردن همسری مناسب منتشر کرد.

شروط انتخاب همسر و مشخصاتی که بدون رعایت حیا و شرم مطرح نموده بود خشم کاربران فضای مجازی بخصوص خانم ها را برانگیخت و همین مسئله باعث وایرال شدن این موضوع شد.

این کاربر بی شرم که ملاک هایش همه ظاهری و ... بودند حتی سایز و رنگ بسیاری از اجزای ظاهری همسر آینده اش را هم عنوان نموده بود که در نوع خود نهایت بی حیایی را نشان میداد.

بسیاری از کاربران اینستا و توییتر پس از خواندن این آگهی زشت همسریابی به مسئله مهم فرهنگ استفاده از فضای مجازی اشاره کردند و معتقد بودند که افرادی که صلاحیت استفاده از این فضا را ندارند نباید با ورودشان به این محیط، به وقت و شخصیت کاربران دیگر صدمه بزنند.

منبع : منیبان

منبع: رکنا

به "آگهی بی شرمانه همسریابی پسر وقیح در اینستاگرام!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آگهی بی شرمانه همسریابی پسر وقیح در اینستاگرام!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید