خطیبی: مقصر باخت خود من هستم

به گزارش انجمنهای سلوبلاگ، سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: مقصر باخت مقابل صنعت نفت آبادان من هستم و بازیکنان کوشش خود را کردند.

خطیبی: مقصر باخت خود من هستم

به گزارش انجمنهای سلوبلاگ، تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در هفته دوازدهم لیگ برتر با حساب 3 بر یک آلومینیوم اراک را شکست داد. رسول خطیبی، سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک در نشست خبری بعد از این بازی، اظهارکرد: به تیم نفت آبادان تبریک می گویم. 15 دقیقه ابتدایی بازی را خوب آغاز کردیم و می توانستیم حتی به گل برسیم. سپس نفت بازی را به دست گرفت و شرایط به صورتی شد که گل اول را خوردیم که با تغییر سیستم توانستیم گل خورده را جبران کنیم.

او بیان نمود: برای برد به آبادان آمده بودیم اما امروز نسبت به بازی های قبلی مان ناهماهنگ و بی نظم بازی کردیم. زمانی که نفت گل دوم را زد، مجسمه آقای دهداری کنار زمین گذاشته شده بود که آن را نگاه می کردم. باید احترام دهداری حفظ گردد اما در گل دوم که بازیکن ما مصدوم شده بود حتی خود بازیکنان نفت می گفتند که توپ را بیرون بزنید اما شرایط به صورتی بود که ما گل دوم را دریافت کردیم.

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: در کل شرایط خودمان و بی نظمی مان باعث شد که نتوانیم از این بازی امتیاز بگیریم. به تیم داوری هم تبریک می گویم و داوری عالی بود.

وی بیان نمود: این بازی تمام شد و اولین باخت ما بود و ان شاءالله آخرین باخت ما باشد. مقصر باخت هم من بودم و بازیکنان کوشش خود را کردند. نظم دفاعی مان مشکل نداشت و نظم تیمی مان خوب نبود. احساس کردم بازیکنانم با غرور به زمین می فرایند و فکر می کردند از اول بازی را برده اند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "خطیبی: مقصر باخت خود من هستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خطیبی: مقصر باخت خود من هستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید