سفر اپ: ثبت تمام جزئیات خاطرات سفر با اپلیکیشن LiveTrekker

به گزارش انجمنهای سلوبلاگ، سفر یکی از هیجان انگیزترین فعالیت های زندگی هر فردی است و ثبت خاطرات در طول سفر یکی از اقداماتی به شمار می رود که اغلب مسافران مایل به انجام آن هستند. اپلیکیشن LiveTrekker کاربران را در ثبت خاطرات کمک می نماید و قابلیت های جالبی را در اختیار آن ها قرار می دهد. همراه خبرنگاران باشید.

سفر اپ: ثبت تمام جزئیات خاطرات سفر با اپلیکیشن LiveTrekker

انجمنهای سلوبلاگ از امروز میخواهد در سری مقالات سفر اپ، اپلیکیشن های مفید و کاربردی که در سفر بسیار به کمکتان خواهد آمد را معرفی کند. همراه این بخش نو باشید.

ثبت عکس و ضبط فیلم و صدا از جمله اقداماتی هستند که انجام آن ها در سفر باعث می گردد که خاطرات مناسبی از سفر ثبت گردد. اگرچه عکس گرفتن و نگهداشتن آن ها در کامپیوتر اقدام ساده ای است، اما اضافه شدن اطلاعات نوی به این تصاویر و ویدیو ها می تواند آن ها را هیجان انگیزتر کند. اگر هدفتان از سفر تجاری نیست و قصد دارید که به سرگرمی بپردازید، در این صورت اپلیکیشن LiveTrekker گزینه مناسبی برای ثبت خاطرات است. این اپلیکیشن اطلاعات مختلفی را در کنار تصاویر و ویدیوها ثبت می نماید. اپلیکیشن LiveTrekker کاربر را در تمام طول راستا زیر نظر دارد و هر چیزی را در اطراف کاربر ضبط می نماید. یکی از قابلیت های اصلی این اپلیکیشن نیز امکان به اشتراک گذاری زنده رویدادها است که می توانید به صورت زنده جاهایی را که در آن هستید، به دیگران نیز نشان دهید. البته LiveTrekker امنیت اطلاعات کاربران را نیز تامین می نماید.

از جمله اطلاعاتی که این اپلیکیشن می تواند آن ها را ثبت کند می توان به راستا در حال حرکت، زمان، سرعت و موارد این چنینی اشاره نمود. جمع بندی تمام این اطلاعات در روی نقشه صورت می گیرد و کاربران می توانند اطلاعات کامل و خاطره انگیزی از سفرشان داشته باشند. امکان ذخیره سازی اطلاعات روی فضای ابری، بعد از سفر نیز در این اپلیکیشن وجود دارد. بعلاوه کاربران می توانند اطلاعات مختلفشان نظیر موقعیت، تصاویر و موارد این چنینی را جستجو نمایند. نکته جالب در مورد این اپلیکیشن رایگان بودن آن است که بدین وسیله تمام کاربران اندروید و iOS می توانند به صورت رایگان از آن استفاده نمایند.

سفر اپ روزهای زوج ساعت 18:30 در انجمنهای سلوبلاگ منتشر می گردد. شما همراهان انجمنهای سلوبلاگیی نیز می توانید اپلیکیشن های مورد نظر خود را در بخش دیدگاه ها پیشنهاد دهید تا در این بخش معرفی شوند.

منبع: کجارو / کجارو

به "سفر اپ: ثبت تمام جزئیات خاطرات سفر با اپلیکیشن LiveTrekker" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سفر اپ: ثبت تمام جزئیات خاطرات سفر با اپلیکیشن LiveTrekker"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید