ضرورت آموزش مهارت های زندگی در دوران تحصیل برای دانش آموزان

به گزارش انجمنهای سلوبلاگ، استاندار اردبیل آموزش مهارت های زندگی و حرفه ای در دوران تحصیل را برای دانش آموزان ضروری دانست.

ضرورت آموزش مهارت های زندگی در دوران تحصیل برای دانش آموزان

به گزارش انجمنهای سلوبلاگ منطقه اردبیل ، استاندار اردبیل در مراسم نواخته شدن زنگ مهر و شروع سال تحصیلی جدید در هنرستان شهربانو با اشاره به نقش کلیدی و مهم دانش آموزان در آینده کشور اظهار کرد: امروز احتیاج هست دانش آموزان ما برای یادگیری و مهارت آموزی خواسته های خود را به مسئولین اعلام نمایند تا مقدمات آنها تامین گردد.

اکبربهنامجو با اشاره به ضرورت آموزش و مهارت های زندگی و حرفه ای دانش آموزان در طول دوران تحصیل اعلام کرد: دانش آموزان استان و جامعه امروزی افرادی باهوش و فعال هستند و توان تحلیل مسائل روز و احتیاجهای توسعه را دارند.

وی در ادامه با اشاره به پرسش سال گذشته دانش آموزان استان در مورد طرح های مهم و اولویت دار استان توضیح داد: در حال حاضر پروژه راه آهن اردبیل به عنوان مهم ترین پروژه زیرساختی در حال انجام است و این پروژه تا خاتمه سالجاری تکمیل می گردد بطوریکه تکمیل آن می تواند موجب رشد و شکوفایی بخش های مختلف مالی در استان باشد.

وی ادامه داد: دانش آموزان استان در رصد مسائل استان دقیق هستند و در پاسخ ها اتمام پروژه راه آهن را از جمله ابزارهای توسعه استان عنوان نموده بودند.

بهنام جو با بیان اینکه حوزه گردشگری در پاسخ دانش آموزان به عنوان دومین زمینه توسعه استان اعلام شده بود، از کوشش برای تامین زیرساخت های لازم گردشگری اطلاع داد.

استاندار اردبیل از دانش آموزان خواست در سالجاری نیز احتیاجهای مهارتی لازم برای یک فرد تحصیل نموده دانشگاهی و یا حتی دیپلم را اعلا نمایند تا زیرساخت های لازم برای مهارت ذکر شده فراهم گردد.

وی همچنین خواهان اعلام نظر و راه چاره دانش آموزان برای مسائل اجتماعی و مالی شد.

250 هزار دانش آموز در سطح استان سال تحصیلی جدید را شروع کردند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ضرورت آموزش مهارت های زندگی در دوران تحصیل برای دانش آموزان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضرورت آموزش مهارت های زندگی در دوران تحصیل برای دانش آموزان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید