مقام آمریکایی: واشنگتن می خواهد ایران در برجام بماند

به گزارش انجمنهای سلوبلاگ، خبرنگار یک پایگاه آمریکایی گزارش داد که یک مقام آمریکایی گفته خواست واشنگتن باقی ماندن ایران در برجام است.

مقام آمریکایی: واشنگتن می خواهد ایران در برجام بماند

به گزارش گروه بین الملل انجمنهای سلوبلاگ، خبرنگار پایگاه آمریکایی پولیتیکو در حساب توئیتری خود به نقل از یک مقام آمریکایی گزارش داد که واشنگتن اصولا به دنبال آن است که ایران در برجام بماند.

پیش از این مایک پامپئو وزیر خارجه آمریکا اولین واکنش را به اقامایران برای کاهش بیشتر تعهداتش در چارچوب برجام اتخاذ نموده بود.

پامپئو در توئیتر نوشت: اقدام جدید ایران برای توسعه برنامه هسته ای خود به انزوای بیشتر و تحریم های بیشتر علیه این رژیم منجر خواهد شد. کشورها بایستی معیار قدیمی عدم غنی سازی را برای برنامه هسته ای ایران احیا نمایند. رژیم ایران در صورت تسلیح به جنگ افزارهای هسته ای خطری بزرگتر برای جهان خواهد بود.

جمهوری اسلامی ایران تاکنون در دو گام از تعهدات خود در برجام کاسته و از امروز یکشنبه (16 تیرماه) یک ضرب الاجل 60 روزه دیگر برای محقق شدن تعهدات سایر طرف ها صادر نموده است. تهران گفته در صورتی که تغییری در وضعیت ایجاد نشود از 60 روز دیگر گام سوم را اجرایی خواهد نمود.

م

منبع: خبرگزاری فارس

به "مقام آمریکایی: واشنگتن می خواهد ایران در برجام بماند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقام آمریکایی: واشنگتن می خواهد ایران در برجام بماند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید