وعده بایدن برای خارج کردن آمریکا از تاریکی

به گزارش انجمنهای سلوبلاگ، جو بایدن با پذیرفتن رسمی نامزدی حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری ماه نوامبر وعده داد که آمریکا را از تاریکی خارج کند.

وعده بایدن برای خارج کردن آمریکا از تاریکی

بایدن پنجشنبه شب به وقت محلی آمریکا و در آخرین شب مجمع ملی حزب دموکرات گفت: به شما قول می دهم که اگر با انتخاب کردن من به رییس جمهوری به من اعتماد کنید، بهترین ها را انجام دهم. من یار روشنایی خواهم بود، نه تاریکی.

وی که به دلیل شیوع کرونا فقط در حضور اندکی از انجمنهای سلوبلاگ و بصورت مجازی برای اعضای حزب دموکرات و هوادارانش سخنرانی می کرد، اضافه نمود: ما بر فصل تاریکی در آمریکا غلبه خواهیم کرد.

بایدن 77 ساله ادامه داد: رییس جمهوری فعلی مدت هاست که خشم آمریکایی ها را برانگیخته است، خشم و تفرقه زیاد.

وی همچنین تاکید نمود: ما امید را بجای ترس، حقیقت را بجای خیال و عدالت را بجای حق ویژه انتخاب می کنیم.

مجمع ملی حزب دموکرات از 27 مرداد شروع شده و 30 مرداد به انتها خود رسید. این مجمع در دومین شب نشست های خود بایدن را به عنوان نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری سوم نوامبر (13 آبان) برگزید.

پیش از آن بایدن، سناتور کامالا هریس را بعنوان همتای انتخاباتی خود انتخاب کرد که در صورت پیروزی، معاون اول او خواهد شد.

پیش بینی می گردد انتخاب هریس 55 ساله آرای رنگین پوستان آمریکا را به سبد بایدن سرازیر کند.،ایرنا

منبع: ایران آنلاین

به "وعده بایدن برای خارج کردن آمریکا از تاریکی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وعده بایدن برای خارج کردن آمریکا از تاریکی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید