پویش باشگاه فیروزه ای همراه اول در حمایت از بچه ها سرطانی به خاتمه رسید

به گزارش انجمنهای سلوبلاگ، همراه اول با اهدای مبلغ ریالی معادل امتیازات مشترکان شرکت کننده در پویش حمایت از بچه ها مبتلا به سرطان به موسسه محک، سال نو را شروع کرد.

پویش باشگاه فیروزه ای همراه اول در حمایت از بچه ها سرطانی به خاتمه رسید

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، باشگاه مشتریان همراه اول از اواخر آبان تا انتها اسفند 1400 پویش حمایت از بچه ها مبتلا به سرطان را اجرا و زمینه مشارکت تمامی مشترکان دائمی و اعتباری خود را در این طرح خیرخواهانه فراهم کرد.

اپراتور اول تلفن همراه کشور این طرح حامیانه را با همکاری موسسه خیریه محک و با هدف کاهش نگرانی پدران و مادران دارای فرزند مبتلا به سرطان به اجرا درآورد تا هیچ خانواده ای در راستا درمان فرزند خود تنها نباشد.

طی شادمانه تر فرآیند درمان بچه ها مبتلا به سرطان و تغییر آرزوهای آنان از بودن یا نبودن به چگونه زیستن در آینده نیز از جمله دیگر اهداف این پویش با مشارکت تمامی مشترکان عنوان شده است.

تمامی مشترکان همراه اولی در بازه زمانی اجرای این طرح (25 آبان تا 29 اسفند 1400) می توانستند به آسانی و بدون پرداخت وجه نقد، با استفاده از امتیازهای باشگاه مشتریان اپراتور اول در این کار خیر سهیم شوند.

بر اساس این گزارش، تنها کافی بود که مشترکان به وسیله اپلیکیشن همراه من به بخش نیکوکاری باشگاه مشتریان مراجعه و با مصرف امتیازات خود در این طرح نیکوکاری مشارکت نمایند.

هدف ترسیم شده برای این پویش مشارکتی، مبلغ یک میلیارد ریال بود که با مشارکت مشترکان همراه اول به ثمر نشست و معادل ریالی امتیازهایی که اعضای باشگاه مشتریان همراه اول برای مشارکت در این طرح نیکوکاری مصرف نموده بودند به موسسه خیریه حمایت از بچه ها مبتلا به سرطان (محک) اهداء شد.

تمامی مشترکان همراه اول می توانند با دانلود اپلیکیشن همراه من و عضویت رایگان در آن، به صورت اتوماتیک عضو باشگاه فیروزه ای شوند.

همراه اول پیش از این نیز در قالب اختصاص سامانه 8825 برای جمع آوری یاری های مردمی برای ساخت مرکز جامع سرطان و بعلاوه اهدای مبلغ حاصل از فعالسازی ماندگارترین آواهای انتظار زنده یاد مرتضی پاشایی (خواننده جوان کشورمان که به علت عارضه سرطان درگذشت) به مرکز جامع سرطان، از بیماران سرطانی حمایت نموده بود.

منبع: خبرآنلاین

به "پویش باشگاه فیروزه ای همراه اول در حمایت از بچه ها سرطانی به خاتمه رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پویش باشگاه فیروزه ای همراه اول در حمایت از بچه ها سرطانی به خاتمه رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید