کونته: ضدحملات لورکوزن کُشنده است، مربیگری پیرلو باعث می گردد احساس پیری کنم!

به گزارش انجمنهای سلوبلاگ، سرمربی تیم فوتبال اینتر درباره خطرات مصاف با بایرلورکوزن به شاگردان هشدار داد و راجع به انتصاب شاگرد سابقش به عنوان سرمربی یوونتوس اظهارنظر کرد.

کونته: ضدحملات لورکوزن کُشنده است، مربیگری پیرلو باعث می گردد احساس پیری کنم!

به گزارش انجمنهای سلوبلاگ، آنتونیو کونته در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل بایرلورکوزن در مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا به انجمنهای سلوبلاگ گفت: لورکوزن تیمی بسیار خطرناک در ضدحملات است و به همین دلیل باید خیلی حواس مان را جمع کنیم که فضایی را برای ضدحمله زدن آنها خالی نگذاریم چون ضدحملات آنها کُشنده است. چیزی که ما در این بازی احتیاج داریم، اتحاد و کوشش برای ارائه بازی به همان سبکی است که تمرین نموده ایم، چه با توپ چه بدون توپ. نتیجه چنین بازی هایی اغلب با یکسری مسائل جزئی معین می گردد پس تمرکز داشتن کلید پیروزی است.

کونته اضافه کرد: انتظار دارم که سختکوشی های امروزمان در بلند مدت نتیجه دهد. تیم ما باید روی کاری که به بهترین شکل ممکن انجامش می دهد تمرکز کند و آن فوتبال بازی کردن است. این رؤیای هر مربی است.

آندریاس برمه اسطوره آلمانی اینتر گفته است که برنده بازی نراتزوری و لورکوزن احتمالاً قهرمان سال جاری لیگ اروپا خواهد بود. کونته در این باره هم گفت: در این مقطع از بازی ها نمی توان گفت که کدام تیم بخت بیشتری برای قهرمانی دارد چون از مرحله یک چهارم نهایی به بعد، هر اتفاقی ممکن است رخ دهد. همانطور که قبل از بازی مقابل ختافه گفتم، ما باید ثابت کنیم که لیاقت حضور در نیمه نهایی را داریم. در بازی مقابل ختافه ثابت کردیم که لیاقت حضور در مرحله یک چهارم نهایی را داریم و حالا باید ثابت کنیم لایق بازی در نیمه نهایی هستیم. هدف ما قهرمانی و باید نسبت به این موضوع هم مثبت اندیش باشیم. نباید با حسرت این رقابت ها را ترک کنیم. اگر با تمام توان بازی کنیم، راضی خواهیم بود.

سرمربی اینتر در انتها به انتصاب آندره آ پیرلو به عنوان سرمربی جدید یوونتوش اشاره نمود. بازیکنی که در فاصله سال های 2011 تا 2014 در یوونتوس زیر نظر کونته بازی کرد از فصل آینده رقیب او برای کسب اسکودتو خواهد بود.

کونته در این باره گفت: من قطعاً برای آندره آ خیلی خوشحالم چون علاوه بر تمام چیزهایی که در دورن بازی اش در زمینه فوتبالی به من داد، یک انسان استثنایی است و من هم فوق العاده او را دوست دارم. با این حال، دیدن مربیگری بازیکنانی که زمانی خودم تمرین شان می دادم، باعث می گردد کم کم احساس پیری کنم!

تیم های فوتبال اینتر و لورکوزن امشب (دوشنبه) از ساعت 23:30 در شهر دویسبورگ آلمان روبه روی هم قرار می گیرند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کونته: ضدحملات لورکوزن کُشنده است، مربیگری پیرلو باعث می گردد احساس پیری کنم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کونته: ضدحملات لورکوزن کُشنده است، مربیگری پیرلو باعث می گردد احساس پیری کنم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید