30 ماه زندان برای وکیل آمریکایی فراری از مالیات

به گزارش انجمنهای سلوبلاگ، گزارشات حاکی از آن است که یک وکیل امور مالیاتی در ایالت ایندیانای آمریکا به جرم 2.4 میلیون دلار فرار مالیاتی به 30 ماه زندان محکوم شده است.

30 ماه زندان برای وکیل آمریکایی فراری از مالیات

به گزارش گروه مالی انجمنهای سلوبلاگ به نقل از آباژورنال، جاش مینکلر، دادستان منطقه جنوبی ایندیانای آمریکا، اعلام نموده است که اسکات کول 55 ساله ساکن شهر برونزبورگ ایالت ایندیانا عامدانه و هدفمندانه از تجربه خود برای دور زدن مکرر سازمان امور مالیاتی آمریکا استفاده نموده تا از پرداخت مالیات خود فرار کند.

رسانه های محلی اعلام کردند که کول در سال 2014 از وکالت در امور مالیاتی در منطقه ایندیانا استعفا داده است چراکه وی به دلیل یاری به موکلین در فرار مالیاتی در سال های 2001 و 2002 از سوی کمیسیون انضباطی دادگاه عالی ایندیانا تحت تعقیب قضایی قرار گرفته بود.

بنا به گفته دادستان ایندیانا، کول کوشش نموده است تا به وسیله افتتاح حساب های متعدد بانکی به نام شرکت های کاغذی و راهنمایی درآمدهای خود به حساب این شرکت ها پرداخت مالیات را دور زده و مالیات خود را پرداخت نکند.

این وکیل کارکشته در دادگاه پس از اثبات فرار مالیاتی 2.4 میلیون دلاری به گذراندن 30 ماه زندان محکوم شده است.

کول در ماه آوریل امسال به جرم خود اعتراف کرد و بنا به گفته دادگاه این وکیل در قالب عدم پرداخت مالیات خود هیچ احترامی برای قانون، مالیات، شهروندان و حتی دادگاه قائل نبوده است.

پس از گذراندن زندان 30 ماهه هم دادگاه دست از سر کول برنخواهد داشت و قرار است وی به مدت دو سال تحت نظر قرار گیرد.

گفتنی است که زندان مالیات وی را پاک ننموده و دادگاه اعلام نموده که وکیل زندانی باید پس از آزادی حساب مالیاتی خود را تسویه کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "30 ماه زندان برای وکیل آمریکایی فراری از مالیات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "30 ماه زندان برای وکیل آمریکایی فراری از مالیات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید