احتمال 6 سال حبس برای سرقت ماسه از ساحل

به گزارش انجمنهای سلوبلاگ، یک زوج گردشگر فرانسوی که به دلیل سرقت ماسه از سواحل جزیره ساردینیای ایتالیا دستگیر شده بودند، ممکن است به شش سال حبس محکوم شوند.

احتمال 6 سال حبس برای سرقت ماسه از ساحل

به گزارش انجمنهای سلوبلاگ، این زوج 40 کیلوگرم از ماسه های سفید رنگ ساحل چیا واقع در جنوب جزیره ساردینیای مدیترانه را در 14 بطری پلاستیکی ریخته و قصد سوار شدن بر یک کشتی به مقصد فرانسه را داشته اند که توسط پلیس دستگیر می شوند.

این دو گردشگر به پلیس گفته اند که این ماسه ها را به عنوان سوغاتی با خود به همراه برده اند و اطلاع نداشته اند که این کار آن ها قانون شکنی محسوب می گردد.

گفته می گردد این زوج ممکن است به جرم سرقت با حبس شش ساله روبرو شوند و از آن جایی که اموال دزدی شده توسط این زوج جزو دارایی هایی عمومی محسوب می گردد، جرم آن ها سنگین تر شمرده می گردد.

جزیره ساردینیا واقع در دریای مدیترانه و متعلق به کشور ایتالیا است و سواحل دیدنی بسیاری دارد که گردشگران زیادی اقدام به سرقت ماسه های آن می نمایند. اما مقامات ایتالیایی در خصوص این مشکل در سال های اخیر سختگیری های بیشتری از خود نشان می دهند.

بنا بر گزارش اسکای نیوز، تابلوهای بسیاری در سواحل این جزیره نصب شده که غیرقانونی بودن برداشتن ماسه یا موارد دیگر مانند سنگ ها را هشدار می دهد و جریمه هایی تا 2700 پوند را به گردشگران اعلام می نماید.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "احتمال 6 سال حبس برای سرقت ماسه از ساحل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال 6 سال حبس برای سرقت ماسه از ساحل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید