برگزاری آزمون جامع دانشجویان دوره دکتری تخصصی در 2 بخش کتبی و شفاهی

به گزارش انجمنهای سلوبلاگ، معاون دانشگاه آزاد اسلامی واحد گناباد از برگزاری آزمون جامع دانشجویان دوره دکتری تخصصی در دو بخش کتبی و شفاهی در این واحد دانشگاهی اطلاع داد.

برگزاری آزمون جامع دانشجویان دوره دکتری تخصصی در 2 بخش کتبی و شفاهی

به گزارش خبرنگار خبرگزاری انجمنهای سلوبلاگ از گناباد، مهدی یعقوبی اول ریابی در حاشیه برگزاری آزمون دکتری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد گناباد گفت: آزمون کتبی و شفاهی ارزیابی جامع دانشجویان دوره دکتری تخصصی رشته های مهندسی کشاورزی-زراعت، مهندسی برق-قدرت و مهندسی برق-کنترل نیمسال دوم 98-99 در در روزهای 25 تا 27 مرداد برگزار گردید.

وی اضافه نمود: سال جاری با توجه به شیوع ویروس کرونا و بخشنامه سازمان مرکزی دانشگاه، برای دانشجویان غیربومی، پرسش های کتبی به واحد محل زندگی دانشجو به وسیله سامانه امن آزمون ارسال و آزمون شفاهی این دانشجویان نیز به صورت مجازی برگزار گردید.

معاون دانشگاه آزاد اسلامی واحد گناباد اظهار داشت: این واحد دانشگاهی میزبان بخش کتبی آزمون جامع دانشجویان سایر واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی نیز بود.

یعقوبی گفت: گروه ارزیاب آزمون شفاهی متشکل از سه تا 6 عضو هیئت علمی تمام وقت و یک نفر ناظر است.

وی اظهار داشت: دانشگاه آزاد اسلامی گناباد از سال 1393 در رشته مهندسی برق کنترل و از سال 1395 در رشته های کشاورزی - زراعت و مهندسی برق قدرت، دانشجو می پذیرد.

4117/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "برگزاری آزمون جامع دانشجویان دوره دکتری تخصصی در 2 بخش کتبی و شفاهی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری آزمون جامع دانشجویان دوره دکتری تخصصی در 2 بخش کتبی و شفاهی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید