خرید اقساطی لوازم خانگی ویژه بازنشستگان کشوری

به گزارش انجمنهای سلوبلاگ، خبرنگاران : آیین امضای تفاهم نامه خرید اقساطی لوازم خانگی صبح امروز 99.7.14در سالن جلسات صندوق بازنشستگی کشوری برگزار شد. این برنامه با هدف حمایت و ارتقای کیفیت زندگی بازنشستگان و با حضورمیرزایی معاون اقتصادی وزیر کار و رفاه اجتماعی، حجت الله صیدی مدیرعامل محترم بانک صادرات، مهندس فهیمی نماینده گروه سرمایه گذاری انتخاب، افتخاری مدیرعامل صندوق بازنشستگی و جمعی از مدیران ارشد مربوطه برگزار شد.

خرید اقساطی لوازم خانگی ویژه بازنشستگان کشوری

به گزارش انجمنهای سلوبلاگ؛ در طرح خرید اقساطی لوازم خانگی، بازنشستگان می توانند از دریافت وام 30 یا 50 میلیون تومانی بانکی و بازپرداخت 5ساله برای خرید محصولات گروه سرمایه گذاری انتخاب استفاده نمایند.

فهیمی نماینده گروه سرمایه گذاری انتخاب در بخشی از صحبت های خود در این جلسه گفت: این طرح در راستای اهداف و استراتژی های گروه انتخاب بوده است؛ چراکه ما سال هاست در پی اصلاح سیستم انتقال مالی و اصلاح مبحث توزیع کالا و واسطه گری بوده ایم. خوشحالیم که در این طرح، کالا بدون واسطه به دست مصرف نمایندگان می رسد و چه بهتر که این گروه از مصرف نمایندگان، قشر بازنشستگان عزیز کشورمان هستند. ما امیدواریم در این راه با معضلات کمبود مواد اولیه روبرو نشویم و بتوانیم به بهترین نحو محصولاتمان را ارائه دهیم.

در بخش دیگری از صحبت ها دکتر صیدی ضمن تشکر و قدردانی از جناب دیانی مدیرعامل گروه انتخاب و دکتر افتخاری ریاست محترم صندوق بازنشستگی گفت: به راستی که پس از تحریم ها و خروج برند های ال جی و سامسونگ ممکن بود بازار داخلی ما دچار نوسانات جدی شود که تولیدنمایندگان داخلی با تمام ظرفیت و توان خود این خلاء را پر کردند. از موثرترین این تولیدنمایندگان گروه توسعه سرمایه گذاری انتخاب با برند نام آشنای اسنوا بوده است که در این طرح اقساطی با حداقل سود و مناسب ترین قیمت ممکن، محصولات خود را ارائه می دهد.

منبع: اقتصادنیوز

به "خرید اقساطی لوازم خانگی ویژه بازنشستگان کشوری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خرید اقساطی لوازم خانگی ویژه بازنشستگان کشوری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید