ماساژور دست فوق العاده برای گیمر ها

به گزارش انجمنهای سلوبلاگ، شرکت ژاپنی Bauhutte یک ماساژور دست مناسب گیمر ها طراحی نموده است. گیمر ها پس از ساعات طولانی بازی کردن ممکن است از ناحیه دست دچار خستگی و ناراحتی شوند. این ماساژور می تواند در تسکین درد دست موثر باشد.

ماساژور دست فوق العاده برای گیمر ها

به گزارش انجمنهای سلوبلاگ، ماساژور دست MSG-O1H-BK با هر دو دست کار می نماید و دارای کیسه هوای 15 لایه برای هر انگشت و صفحه شیاتسو برای کف دست می باشد.

این ماساژور در دو حالت می تواند دستان را ماساژ دهد. ماساژ کل دست یا تمرکز بر کشش انگشتان. درون بسته این ماساژور یک گرم نماینده نیز وجود دارد. بعلاوه می توان شدت ماساژور را نیز تنظیم کرد. برای ماساژ انگشت شست باید دستان خود را به طرفین بلغزانید. این ماساژور پس از 10 دقیقه کار بدون وقفه، به طور اتوماتیک متوقف می گردد.

ماساژور دست، نوآوری جالبی است که می تواند برای کسانی که گیمر نیستند نیز مناسب باشد. این محصول می تواند در صنعت و کارگرانی که از دستان خود برای مدت طولانی استفاده می نمایند، مناسب باشد.در حال حاضر این ماساژور دستی، فقط در ژاپن و با قیمت حدود 150 دلار موجود است. موفقیت این ماساژور در ژاپن، می تواند راه ورود آن را به بازار های جهانی باز کند.

منبع: gizmochina

منبع: فرارو

به "ماساژور دست فوق العاده برای گیمر ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماساژور دست فوق العاده برای گیمر ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید