کاریکاتور توهین آمیز علیه مهدی طارمی

به گزارش انجمنهای سلوبلاگ، اظهارات اخیر مهدی طارمی مهاجم ایرانی پورتو درباره تمایلش نسبت به جدایی از این تیم در 30 سالگی و پیوستن به تیمی در انگلیس، روز گذشته به سوژه اصلی تمام رسانه های ورزشی پرتغال تبدیل شد.

کاریکاتور توهین آمیز علیه مهدی طارمی

طارمی گفته بود که اگر به جای باشگاه پورتو بود، بازیکنی با 30 سال سن را نگه نمی داشت و از فروش او به منابع اقتصادی باشگاه یاری می کرد.

این اظهارات بین طرفداران پورتو در شرایطی که تیم خودش را آماده حضور در فصل تازه فوتبال پرتغال می نماید، بازتاب منفی داشت. طارمی ابتدا سعی کرد مصاحبه اش را تکذیب کند، اما ساعاتی بعد از آن، با انتشار یک پیغام به زبان پرتغالی از پورتو و طرفداران این باشگاه دلجویی کرد.

در میانه جنجال این مصاحبه در پرتغال و تکذیب طارمی، اما یک کارتونیست پرتغالی، از صحبت های مهاجم ایران به عنوان سوژه تازه استفاده و کاریکاتوری را با محتوای عجیب و توهین آمیز منتشر کرد.

در این کارتون که در سایت sapo منتشر شده، مکالمه ای بین طارمی و پینتو داکوستا رئیس باشگاه پورتو اجرا شده است که مربوط به جدایی مهاجم ایران می گردد:

طارمی: آقای رئیس اگر من جای شما بودم، خودم را می فروختم.

پینتوداکوستا: چرا؟ اینجا شاد و راضی نیستی؟

طارمی: بله، اما نمی فهمم چرا من باید در استخر تمرین کنم، اما دوستانم در زمین تمرین می نمایند.

این کاریکاتور علاوه بر اینکه درخواست طارمی برای جدایی از پورتو را سوژه نموده بلکه با لحن عجیبی به نحوه پنالتی گرفتن مهاجم ایرانی پورتو کنایه زده است.

با هر بار پنالتی گرفتن طارمی، طرفداران تیم های رقیب توانایی مهاجم ایرانی را زیر سئوال می برند و از او به عنوان بازیکنی یاد می نمایند که در شیرجه زدن در محوطه جریمه حریفان و فریب داوران تبحر دارد.

این در حالی است که فوتبال پرتغال از تکنولوژی یاری داور ویدئویی هم سود می برد و پنالتی های طارمی بار ها از سوی این تکنولوژی هم تایید شده است.

منبع: فرارو

به "کاریکاتور توهین آمیز علیه مهدی طارمی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاریکاتور توهین آمیز علیه مهدی طارمی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید