افتتاح راستا موقت اقامت دائم برای پرستاران و مددکاران

به گزارش انجمنهای سلوبلاگ، در جدیدترین خبرهای به دست آمده اعلام شده است که اکنون جهت موقت اقامت دائم پرستاران و مددکاران خانگی واجد شرایط که قبل از 30 نوامبر 2014 به کانادا آمده اند افتتاح شده است. این جهت موقتی است و تا تاریخ 4 ژوئن 2019 باز است و هیچ محدودیتی در تعداد ارائه درخواست ها به وسیله این جهت مهاجرتی وجود ندارد.

افتتاح راستا موقت اقامت دائم برای پرستاران و مددکاران

چه کسانی واجد شرایط هستند؟

این جهت موقتی سه ماهه برای پرستاران و مددکارانی است که از 30 نوامبر 2014 به اسم پرستار خانگی بچه ها، پرستار خانگی سالمندان و معلولین و یا هر دوی آنها در کانادا و به وسیله برنامه کارگر خارجی موقتی کانادا (Canadas Temporary Foreign Worker Program) سابقه کار کسب کرده اند. گفتنی است که سابقه کار باید با توصیف اولیه و لیست وظایف کاری گروه 4411 و 4412 دسته بندی ملی مشاغل کانادا مطابقت داشته باشد.

این جهت موقتی مددکاران مختص افرادی است که می خواهند خارج از کبک زندگی نمایند و شرایط زیر را دارند:

  • هنگام ارائه درخواست، دارای ویزای کار در کانادا، به غیر از ویزای کاری Live-in Caregiver Program (LCP) باشند؛
  • درخواست تمدید ویزای کاری غیر از ویزای کار Live-in Caregiver Program (LCP) داده اند؛ و یا
  • درخواست تمدید شرایط اقامتی داده اند و واجد شرایط آن هستند و جدیدترین ویزای کاری آنها غیر از ویزای Live-in Caregiver Program (LCP) است؛ و
  • مهارت های زبانی آنها حد اقل معادل CLB/NCLC 5 در زبان های انگلیسی یا فرانسوی است؛ و
  • از 30 نوامبر 2014 در یکی از مشاغل مربوطه دارای 12 ماه سابقه کار تمام وقت در کانادا هستند؛ و
  • حد اقل دیپلم دبیرستان کانادا و یا معادل آن دیپلم دبیرستان خارجی دارند؛ مدارک تحصیلی خارجی باید به معادل یابی و ارزیابی برسند - این ارزیابی باید ظرف مدت پنج سال قبل از ارائه درخواست متقاضی صورت گرفته باشد. ارزیابی باید حاکی از این باشد که مندرک تحصیلی فرد معادل مدرک تحصیلی دبیرستان های کانادا است.

افرادی که مدرک تحصیلی خود را خارج از کانادا اخذ کرده اند و تا قبل از اتمام مهلت ارائه درخواست که جولای امسال است نمی توانند آن را معادل یابی نمایند، چنانچه ثابت نمایند که برای معادل یابی و ارزیابی مدرک تحصیلی درخواست ارائه کرده اند همچنان واجد شرایط این جهت مهاجرتی هستند. با ارائه نامه ای مکتوب از طرف نهاد مربوطه می توانند نشان دهند که درخواست معادل یابی مدرک تحصیلی شان را ارائه کرده اند و یا هزینه آن را پرداخت کرده اند.

به خدمات اخذ ویزای تحصیلی بورسیه اخذ اقامت دائم احتیاج دارید؟

فرم ارزیابی تکمیل کنید!

منبع: ویزا موندیال

به "افتتاح راستا موقت اقامت دائم برای پرستاران و مددکاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افتتاح راستا موقت اقامت دائم برای پرستاران و مددکاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید