خبرنگاران معاون وزیر بهداشت انگلیس به کرونا مبتلا شد

به گزارش انجمنهای سلوبلاگ، لندن- خبرنگاران- معاون وزیر بهداشت انگلیس روز سه شنبه با صدور بیانیه ای اعلام کرد که به ویروس کرونا مبتلا شده و خود را قرنطینه کرده است.

خبرنگاران معاون وزیر بهداشت انگلیس به کرونا مبتلا شد

ندین دوریس در این بیانیه اظهار داشت؛ نتیجه آزمایش تشخیص ابتلا به کرونای وی مثبت شده و به محض کسب خبر در این ارتباط تمام اقدامات احتیاطی را انجام داده و خود را در خانه قرنطینه کرده است.

مت هنکوک وزیر بهداشت انگلیس در واکنش به این خبر ابراز تأسف کرد و گفت: او با قرنطینه کردن خود، کار درستی انجام داده است.

دیلی تلگراف که نخستین خبر در این ارتباط را گزارش داد، یادآور شد که دوریس پنجشنبه گذشته در نشست با حضور نخست وزیر انگلیس شرکت کرده بود و روز بعد به این بیماری مبتلا شد.

همچنین پاول برند خبرنگار آی. تی. وی در توییتی نوشت: معاون وزیر بهداشت در هفته گذشته 2 بار در رأی گیری مجلس شرکت کرده و به این ترتیب احتمال دارد صدها کننده مجلس را به این ویروس مبتلا کرده باشد.

شیوع ویروس کرونا در انگلیس در روزهای گذشته سرعت بالایی داشته است و تا به امروز 382 نفر به این ویروس مبتلا شده و 6 نفر جان خود را از دست داده اند.

نخست وزیر انگلیس و مشاوران پزشکی دولت پیش بینی می کنند که آمار ابتلا به کرونا در روزهای آینده به طرز قابل توجهی افزایش خواهد یافت.

معاون عالی ترین مقام پزشکی انگلیس امروز احتمال قرنطینه شدن کل کشور را برای مهار کرونا رد نکرد.

بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس نیز اعلام کرده است که سیاست های جدید بر اساس شرایط در صحنه اتخاذ خواهد شد و تا وقتی نیاز نباشد، برنامه های محدود کننده اعمال نمی شود.

وی تأکید کرد که سیاست دولت انگلیس بر ایجاد تأخیر در اوج گیری شیوع بیماری تا تابستان پایدار است تا نظام درمانی این کشور بتواند خدمات لازم را به مردم ارائه کند.

جانسون معتقد است که اعمال محدودیت های زودتر از زمان مناسب آن، مردم را در درازمدت خسته خواهد کرد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران معاون وزیر بهداشت انگلیس به کرونا مبتلا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران معاون وزیر بهداشت انگلیس به کرونا مبتلا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید