رکورد فروش فیلم با یک مکان ساکت 2 شکسته شد

به گزارش انجمنهای سلوبلاگ، با اکران فیلم جدید یک مکان ساکت رکورد فروش در اولین آخر هفته اکران در سینما های آمریکا در دوران پاندمی شکسته شد.

رکورد فروش فیلم با یک مکان ساکت 2 شکسته شد

به گزارش گروه فرهنگی انجمنهای سلوبلاگ به نقل از ورایتی، مدیران استودیویی سراسر هالیوود نفس راحتی کشیده اند، چون بعد از سالی سخت برای سینماها، باکس آفیس آمریکای شمالی دوباره دارد نشانه هایی از زندگی بروز می دهد.

این امیدواری تا حدود زیادی به خاطر اکران قسمت دوم فیلم یک مکان ساکت ساخته جان کرازینسکی ایجاد شده که توانست بین آدینه و یکشنبه فروش چشمگیر 48 میلیون دلاری را رقم بزند و با ثبت عظیم ترین فروش سه روز افتتاحیه در کل دوران پاندمی، از همه انتظار ها فراتر برود.

این فیلم محصول پارامونت پیکچرز در حال حاضر در 3726 سالن سینما پخش می گردد و انتظار می رود تا سرانجام دوشنبه که در آمریکا روز یادبود و تعطیل رسمی است، 58 میلیون دلار بفروشد.

این رقم قابل توجه است، چون فاصله زیادی با رقم فروشی ندارد که انتظار می رفت پیش از پاندمی بتواند کسب کند. فیلم در ابتدا قرار بود مارس 2020 پخش گردد، اما به تعویق افتاد.

فیلم اول یک مکان ساکت توانسته بود در سال 2018 در سه روز اول خود در باکس آفیس 50 میلیون دلار بفروشد که برای فیلمی که پیش زمینه ای در ذهن مخاطب ندارد خیلی خوب بود. به نظر می رسد تصمیم به تاخیر انداختن اکران فیلم دوم درست بوده، چون فیلم اول فقط 17 میلیون دلار هزینه داشت، اما ساخت فیلم دوم با بودجه ای 61 میلیون دلاری انجام شد.

در قسمت دوم فیلم ژانر وحشت یک مکان ساکت، امیلی بلانت، میلیسنت سیموندز و نوآ جوپه همگی به نقش های خود در قالب خانواده ای بازمی گردند که مجبور است در سکوت محض زندگی کند، چون هیولا هایی وجود دارند که به صدا جذب می شوند.

بعد از اکران سینمایی اختصاصی، این فیلم پس از 45 روز به سرویس استریمینگ پارامونت پلاس می رود و به جمع فیلم های عظیم اخیر دیگر از جمله گودزیلا در برابر کونگ و رایا و آخرین اژدها محصول دیزنی می پیوندد که در پلتفرم های دیجیتال هم اکران شدند و موفقیت قابل توجهی داشتند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "رکورد فروش فیلم با یک مکان ساکت 2 شکسته شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رکورد فروش فیلم با یک مکان ساکت 2 شکسته شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید