مهلت دریافت وام دستیاری و دکتری تخصصی علوم پزشکی تمدید شد

به گزارش انجمنهای سلوبلاگ، مهلت ثبت نام برای دریافت وام دستیاری و دانشجویان دکتری تخصصی علوم پزشکی تا 20 آبان تمدید شد.

مهلت دریافت وام دستیاری و دکتری تخصصی علوم پزشکی تمدید شد

به گزارش خبرنگار دانشگاه انجمنهای سلوبلاگ، صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت به منظور بهبود وضع تحصیلی و معیشت دستیاران تخصصی و فوق تخصصی پزشکی و دانشجویان دکتری تخصصی (Ph.D) دانشگاه های علوم پزشکی، وام 150 میلیون ریالی تعیین شده است.

مهلت ثبت نام این وام تا 20 آبان 99 تمدید شده است و دانشجویان واجد شرایط از جمله دانشجویان متاهل ورودی سال 96 و پیش از آن می توانند درخواست خود را در صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت ثبت نمایند.

وام دستیاری به استناد بند 27 مصوبه چهل و چهارمین جلسه هیات امنای صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت و تفاهم نامه فیمابین صندوق و بانک عامل و الحاقیه اول آن، به دانشجویان مقاطع تخصص و فوق تخصص بالینی پزشکی و دانشجویان دکتری تخصصی Ph.D علوم پایه دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی سراسر کشور اعطا می گردد.

سقف تسهیلات اعطایی 150 میلیون ریال (با رعایت سقف مجاز بانک مرکزی) بوده و مبلغ تسهیلات قابل ارائه به هر دانشجو توسط صندوق تعیین و به بانک اعلام می گردد. کارمزد تسهیلات اعطایی حداکثر 4 درصد مانده بدهی در سال است که بر روی اقساط سرشکن می گردد و وام دارای 8 ماه تنفس از زمان پرداخت و دوره بازپرداخت حداکثر 34 ماه است.

کد خبر

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "مهلت دریافت وام دستیاری و دکتری تخصصی علوم پزشکی تمدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت دریافت وام دستیاری و دکتری تخصصی علوم پزشکی تمدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید